ניתוח עיצוב חזה שרירי לגבר

מעוניין בחזה שרירי וחטוב? מידע על ניתוח עיצוב חזה לגבר

נשים כבר מזמן לא מתביישות להתעניין ולעבור ניתוח הגדלת חזה בכדי לשוות לגופן מראה יפה וסקסי יותר, אבל מה עם גברים? ובכן גם לגברים קשה להשיג מראה חזה שרירי וחטוב ולמרות שעבודה מאומצת בחדר הכושר בהחלט יכולה לעזור, מסתבר שלא מעט גברים פונים לניתוח פלסטי בכדי להשיג את התוצאה הרצויה.

מחפש מידע אודות ניתוח עיצוב חזה שרירי לגבר?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.

מהו ניתוח עיצוב חזה שרירי לגבר
בשנים האחרונות ניתוח עיצוב חזה שרירי לגבר הפך לניתוח פלסטי נפוץ, וכיום, גברים רבים מודעים לאפשרות לעצב את החזה בניתוח ויותר מנתחים פלסטיים מבצעים אותו. הפופלאריות של הניתוח החלה בארצות הברית ומאז היא מתפשטת לכל ארצות המערב. את הניתוח עוברים מגוון רחב של גברים משכבות אוכלוסיה שונות בניהם מפתחי גוף ודוגמנים. תוצאות הניתוח עוזרות לא רק בשיפור המראה החיצוני אלא גם בבניית הביטחון העצמי בעקבות המראה השרירי החדש.

ניתוח פלסטי לעיצוב חזה שרירי לגבר מתאים כמעט לכל גבר, וזאת הודות לעובדה ששתלי הסיליקון המשמשים בניתוח ניתנים להתאמה אישית. ההליך הבסיסי של הניתוח כולל חתך באזור בית השחי או החזה דרכו מוחדר השתל ומעוצב.

התאמה לניתוח עיצוב חזה שרירי
כאמור, הניתוח יכול להתאים כמעט לכל גבר. אך עם זאת, אוכלוסיות להן הניתוח מומלץ במיוחד הם גברים שאינם מצליחים להשיג את מראה החזה השרירי המבוקש למרות עבודה מאומצת בחדר הכושר, וזאת כי גודל שריר החזה תלוי במטען הגנטי של המתאמן. כמו כן, ניתוח עיצוב חזה שרירי מתאים לגברים המעוניינים להרחיב את החזה מעבר לגבולותיו הטבעיים; וגברים הסובלים מאסימטריה בין השדיים או מעצם חזה שקועה. במקרה של קבוצת הגברים האחרונה נתן להתאים שתל אישי, המתאים בדיוק לסוג השקע בחזה. כמו כן, ניתן לשלב את החדרת שתל הסיליקון עם הזרקה של ביו אלקמיד, חומר מילוי סינטטי, בכדי לקבל תוצאה מושלמת.

הכנות לניתוח חזה שרירי לגבר
לאחר ההחלטה העקרונית לעבור ניתוח פלסטי בחזה לעיצוב מראה שרירי וגברי יש לבחור מנתח פלסטי ולהיפגש עימו על מנת להחליט על סוג השתל שיוחדר לגוף, גודל השתל ומיקומו.

המטופל שיעבור את הניתוח יכול לבחור להגדיל את נפח החזה כולו או רק את החלק התחתון שלו. החלטה נוספת שעל המטופל לקבל היא היכן למקם את השתל - מעל שריר החזה או מתחתיו. מרבית המטופלים בוחרים למקם את השתל מתחת לשריר החזה, כיוון שבמיקום זה השתל משתלב טוב יותר עם מראה החזה, נראה טבעי יותר ופחות בולט למגע. מיקום זה מתאים במיוחד לגברים רזים או אתלטיים עם אחוז שומן נמוך בגוף. מיקום השתל מעל לשריר החזה מתאים יותר לגברים בעלי אחוז שומן גבוה. אולם, יש לקחת בחשבון שלמרות שניתוח זה, בו השתל ממוקם מעל לשריר החזה, נחשב לניתוח קל יותר ותקופת ההחלמה מהירה יותר, השתל יכול לבלוט למגע ואין על כך שליטה מלאה.  

ישנם שלושה שתלים בסיסיים בניהם יכול המטופל לבחור:
שתל ריבועי -  צורת השתל הנפוצה ביותר בניתוח. שתל זה משמש להגדלת החזה כולו.
שתל אליפטי - שתל סיליקון המתאים למבקשים להגדיל את שריר החזה התחתון.
שתל דמוי מלבן - שתל גדול במיוחד המיועד לגברים המבקשים לעצב ולהגדיל את החלק התחתון והחיצוני של החזה.

השתלים אומנם שונים האחד מהשני בגודלם, צורתם ועוביים אך כל אחד מהם מוחדר לגוף בצורה חלקה ומתאים את עצמו לצורתו הטבעית של החזה. מאפיין נוסף של שתלים אלו הוא החוזק שלהם שמגיע יחד עם עמידות גבוהה ומגע רך, מה שנותן תחושה טבעית של חזה שרירי.  

טרם הניתוח מומלץ להפסיק אימוני כושר באזור החזה, ככל שהשרירים יהיו פחות מתוחים תופעות הלוואי תהינה קלות יותר.

מידע נוסף על ניתוח עיצוב שרירי חזה הליך ותוצאות.

תוצאות ניתוח חזה שרירי
גברים שיעברו את הניתוח לא יתאכזבו, התוצאה נראת טבעית לחלוטין וגם בעת מגע בחזה לא ניתן לדעת כי מדובר בשתל שבונה את השריר ומעניק לחזה את צורתו. מן הסתם, לרוב מי שעובר את הניתוח הם צעירים המעוניינים להרגיש ביטחון רב יותר בגופם ולחוש טוב כאשר הם מופיעים בציבור עם חולצות צמודות או ללא חולצה (בחוף הים למשל). בניית חזה שרירי ומעוצב יכולה לקחת זמן רב ולא תמיד מצליחים להגיע לתוצאות נעימות ומספקות בחדר הכושר, כך שהניתוח מהווה אופציה טובה. הביטחון העצמי והתחושה החיובית המופיעים לאחר הניתוח הם אולי המטרה המוסוות שלו, הם שמאפשרים לאותם מטופלים להעז ולעשות כל מה שקודם לכן לא הרגישו בנוח לבצע.

צור קשר עם המוסדות המובילים בארץ לניתוח עיצוב חזה שרירי לגבר
ד"ר טלי פרידמן
ד"ר טלי פרידמן
מיקום בארץ: תל אביב - רמת אביב
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.