פילורגה חומר מילוי קמטים

מילוי קמטים

פילורגה הוא שמה של חברה מובילה לייצור חומרי מילוי קמטים המבוססים על חומצה היאלורונית. להלן המידע על החברה ועל חומרי המילוי שמציעה.
מחפש מידע אודות פילורגה חומר מילוי קמטים?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
היכרות מוקדמת עם חברות אשר מייצרות חומרי מילוי קמטים טובים ואיכותיים היא חשובה. אומנם הרופא המטפל בו בחרתם יוכל להגיד לכם באיזה מוצרים הוא נוהג להשתמש ומה היתרון של כל מוצר, אולם היכרות, גם אם ראשונית של עולם זה תקנה לכם כוח ותאפשר לכם לבחון היטב את החומר שמוצע לכם.

פילורגה (FILORGA) - ייצור חומר מילוי על בסיס חומצה היאלורונית
פילורגה הוא שמה של חברה צרפתית אשר מתמחה בתחום האסתטיקה הרפואית. חברת פילורגה עובדת כבר למעלה מ- 30 שנה בתחום האסתטיקה ופועלת בשני מישורים בו זמנית - האחד, מתן שירותים ברמה גבוהה בתחום טיפולי האסתטיקה הרפואית לקהל הרחב ב- 50 המדינות בהן יש לה מרכז, השני, פיתוח והפקה של חומרי מילוי קמטים ומוצרים בעלי איכות מושלמת ורמת בטיחות גבוהה עבור לקוחותיהם.

חברת פילורגה פיתחה עם השנים טכנולוגיה מתקדמת אשר מאפשרת לה לייצר חומצה היאלורונית, חומר מילוי זמני פופולארי, תוך שימוש בתהליכים ביו טכנולוגיים שמאפשרים להם לייצר את החומצה ללא שימוש במקור חי של בעלי חיים. החברה חרטה על דגלה ייצור חומרים ברמה גבוהה תוך שמירה על תהליכי ייצור נקיים אשר מביאים לאחידות החומר, רמת בטיחות בשימוש גבוהה והפחתה בסיכונים לזיהומים בזמן הזרקתו.

חומרי המילוי של חברת פילורגה
החברה יצרה סדרת מוצרים המכונה סדרת X-HA וכוללת חומרי מילוי דינאמיים. הכוונה בחומרי מילוי דינאמיים היא שחומרים אלו מתאימים את עצמם לאזור הטיפול אליו הוזרקו, מתפשטים בו באופן דינאמי וממלאים אותו באופן מושלם. 

אופיים הדינמי של מוצרי חומר המילוי של פילורגה מושג באמצעות שימוש בשלושה מאפיינים בולטים עליהם שוקדים בחברה:
1. אחידות, הומוגניות - חומרי המילוי מוזרקים לגוף במצב צבירה ג'ל. מצב צבירה זה והומוגניות בלתי מתפשרת של החומר עצמו מאפשרים הזרקה מדוייקת של החומר לכל אזור בפנים, וקבלת תוצאות מילוי אחידות אשר נראות טבעיות ביותר.

2. נפח - חומרי המילוי של החברה מתוכננים כך שכמות קטנה של חומר יכולה ליצור נפח רב באזור אליו היא הוזרקה. מכאן, שהמטפל יכול להזריק כמות קטנה של החומר אשר ממלא את החלל שבין הרקמות ומקנה מראה נקי ורענן של האזור. כאשר ההזרקה היא לאזור בו עור הפנים מדולל התוצאה מרשימה ביותר. 

את הנפח משיגים בחברת פילורגה על ידי צמיגות וסמיכות של חומר המילוי המבוסס על חומצה היאלורונית שמשקלה המולקולארי גבוה.

3. התאמת חומר המילוי לאזור הטיפול - לאחר שהוזרק חומר המילוי לאזור הטיפול הרצוי ניתן לפסלו כאשר הוא בתוך הרקמות ולהתאים את מראהו למראה האופטימלי הרצוי. הג'ל מתקשה בשלב מאוחר יותר ונשאר מקובע כפי שעיצב אותו הרופא המטפל למשך שנה בקירוב.

מוצרי פילורגה
סדרת מוצרי מילוי קמטים של חברת פילורגה מתאימה למספר איזורי טיפול פופולארים בהם: הדגשה ועיצוב של קווי מתאר תחתונים, מילוי מתון של העור בצידי הפנים ליד האוזניים לקבלת אפקט של עור מתוח, מילוי הדגשה ועיצוב עצמות לחיים, מילוי קמטים עמוקים בפנים סביב הפה והאף, הדגשה ועיצוב סנטר ומילוי והדגשה של השפתיים.

יתרונות מוצרי פילורגה
היתרונות של מוצרי החברה כוללים דבר ראשון חומרים נקיים מאד אשר עברו תהליכי ייצור קפדניים, סמיכות וצמיגות המביאות לנפח מרשים של החומר, אחידות החומר ואחידות במילוי הקמטים הנשמרת לתקופה ארוכה, אפשרות להזרקה קלה ומדוייקת, התאמה למילוי נפחים גדולים ושקעים בפנים ולבסוף חסינות ועמידות בפני גורמים טבעיים אשר מביאים לפירוק החומצה ההיאלורונית בגוף, עליה מבוססים החומרים.

 התאמה   נשים וגברים כאחד 
 אזורי טיפול   מילוי קמטים בפנים, עיצוב קווי מתאר, מילוי עצמות לחיים,
 עיצוב סנטר, עיבוי שפתיים 
 משך הליך  כ-30 דקות
 מספר טיפולים   טיפול אחד + מפגש ביקורת
 החלמה  מהירה
 תוצאה  מחזיקות עד שנה