פיסול פנים בתל אביב

מעוניין לפסל את הפנים? היום ניתן לעצב אותם ללא ניתוח!

רוצה לעצב את מראה הפנים? לשנות את מראה עצמות הלחיים, מראה האף, קו המתאר של הלסת או הסנטר? הדבר לא רק אפשרי, הוא אפילו זמין ובטוח ונעשה ללא התערבות כירורגית. פיסול פנים נעשה באמצעים מתחום אסתטיקה רפואית בהם הזרקת חומרי מילוי לעיצוב מראה הפנים.
מחפש מידע אודות פיסול פנים בתל אביב?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
פיסול פנים
פיסול פנים מתייחס לעיצוב מראה הפנים מתוך ראייה כוללת של מראה הפנים ושל הפרופורציות של כל איבר וההשפעה שיש לכל חלק בפנים על המראה הכולל. בניגוד לאופי הממוקד של טיפולי העלמת קמטים ומילוי קמטים, טיפול עיצוב פנים הוא טיפול מקיף העובד על מספר מישורים במקביל ומתבונן בכל עת על התמונה הכללית שהוא יוצר.

במסגרת הטיפול ניתן לעצב את עצמות הלחיים ולהגביה אותן, לעדן את קו הלסת ולעצב את מראה הסנטר. הטיפול בכל אחד מאברים אלו משפיע על המראה הכולל של הפנים ולכן יש לעבוד עליהם תוך שמירה על ראייה מרחבית. הזרקת חומרי מילוי המיעדים למטרה זו מאפשרים למנתח הפלסטי להזריק את החומר ואחר כך לעצבו לפי החלטת המטופל. לאחר שעבר עיצוב החומר מייצב ונשאר במבנה קבוע.

חומרי המילוי בהם נעשה שימוש בעיצוב פנים הם חומרי מילוי טבעיים וזמניים שנספגים ברקמת העור לאחר תקופה של מספר חודשים עד שנה וחצי, בהתאם לחומר המילוי בו נעשה שימוש. הדבר גורם לכך שלאחר שחומר המילוי מתפוגג על המטופל לחזור על הטיפול שנית. 

התאמה לפיסול פנים
מי שפונה לפיסול פנים הם גברים ונשים כאחד המעוניינים בשינוי מקיף של מראה הפנים, מעבר למילוי קמטים בלבד. אין תנאי התאמה בסיסיים לטיפול, וגברים ונשים כאחד, לרוב בני 40 ומעלה פונים אליו ועוברים אותו. מרגע שמבוצעת בדיקה ונמצא שהמטופל בריא באופן כללי ואינו רגיש לחומרי המילוי ניתן להתחיל בטיפול.

פיסול פנים בתל אביב
קליניקות רבות באזור תל אביב המציעות טיפולי אסתטיקה רפואית מציעות בין היתר גם טיפולי עיצוב פנים. הטיפולים באים לצד טיפולים ממוקדים יותר כמילוי קמטים והעלמת קמטים ופיסול אף. הקליניקות באזור מרכז הארץ ותל אביב בפרט נגישות לקהל הרחב ובשל התחרות שיש בניהן על לקוחות הן מציעות טיפולים באיכות גבוהה ומחירים ריאליים.