פרלן חומר מילוי לקמטים

מילוי קמטים

חומרים למילוי קמטים בפנים הפכו להיות הדבר החם ביום בתחום האסתטיקה הרפואית. כולם רוצים פנים חלקות ושמישהו יעלים להם את קמטי הזמן בעזרת חומר שיהיה כמה שיותר טבעי. פרלן, חומר ממשפחת החומצות ההיאלורוניות שמיוצרות באופן טבעי בגוף זכה באישור ה- FDA (מנהל התרופות והמזון האמריקאי) והוא משמש כיום לטיפול מילוי קמטים בארץ ובעולם.
מחפש מידע אודות פרלן חומר מילוי לקמטים?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
טיפול מילוי קמטים: חומרי מילוי
טיפול מילוי קמטים הוא אחד מהטיפולים שמבוצעים בכל יום עשרות אם לא אלפי פעמים בעולם המערבי. מטרתו של הטיפול היא להעלים את הקמטים ואת הקמטוטים שנוצרים על הפנים בעקבות תהליכים טבעיים דוגמת הזדקנות העור, ירידה באלסטיות, הדלדלות השומן ועוד. חומרי המילוי השונים המשמשים בטיפול, בהם קולגן, פרלן וביו-אלקמיד, מוזרקים בעדינות לאזורים בהם הופיעו הקמטים וממלאים אותם מבפנים. חלק מחומרי המילוי מתאימים לקמטים שיטחיים בלבד וחלק מהם מתאימים גם למילוי קמטים עמוקים.

חומרי המילוי הם לרוב חומרים טבעיים, משמע שגופנו מייצר באופן טבעי, או חומרים מן החי. המכנה המשותף לכולם הוא היותם זמניים, כך שעם הזמן הם נספגים בגוף והשפעתם נעלמת. מכאן, שלאחר טיפול מילוי קמטים ישנה תקופה של כמה חודשים בה ניתן לראות את התוצאות ולאחריה חומר המילוי נספג ומטופלים רבים חוזרים על הליך מילוי קמטים על מנת לשמר את התוצאה.

חומר מילוי פרלן
פרלן, חומר ממשפחת החומצות ההיאלורוניות (שמיוצרות באופן טבעי בגוף) קיבל לאחרונה את האישור לשימוש מה-FDA (מנהל התרופות האמריקאי) והחל להתחרות בשוק מילוי הקמטים למול החומרים הותיקים. חשוב לציין שהחומר פרלן מוכר כבר מספר שנים בתחום האסתטיקה באירופה ורק בארצות הברית הוא מהווה מהפכה חדשה לאחר שקיבל את האישור הרפואי.

טיפול מילוי קמטים בפרלן
מילוי קמטים באמצעות פרלן מתקיים על ידי הזרקה של החומר אל האזור בו מרוכזים הקמטים אותם מעוניין המטופל למלא. הפרלן יכול לשמש לצורך מילוי קמטים וקמטוטים ועיקר השימוש בו הוא באזור החלק התחתון של הפנים בכלל ובאזור הפה בפרט.

טיפולים שכבר החלו להעשות בארה"ב נחשבים למוצלחים ביותר והמטופלים מדווחים על שביעות רצון גבוהה מהתוצאות.

מחיר הטיפול
כיום מחיר של טיפול פרלן יכול להיחשב גבוה, כאשר מנה של פרלן עולה בין 650-900 דולר, כתלות ברופא הפלסטי אותו בוחר המטופל. בממוצע, בכל טיפול יש להזריק שתי מנות של פרלן, ועבור אנשים מבוגרים עם קמטים עמוקים אף יותר.

בשלב הראשוני הפרלן מוסיף נפח לעור ומעבה אותו ולאחר מכן ניתן לצפות ממש בהחלקה של הקמטים. תופעות הלוואי המשמעותית ביותר הינה נפיחות קלה בסיום ההליך. הפרלן עמיד במשך שישה חודשים בממוצע ואחר כך, כמו בכל טיפול של מילוי קמטים, יש לשוב ולעבור טיפול נוסף על מנת לשמר את התוצאות.