קהל יעד שחזור קרום הבתולין

למי מיועד שחזור קרום בתולין? מידע על התאמה לשחזור קרום בתולין

"קיימתי בעבר יחסי מין מלאים ואני עומדת להתחתן, אם ידעו שאני לא בתולה הלך עלי.." כך מתחילות פניות דומות רבות לניתוח שחזור קרום בתולין. הפונות הן בדרך כלל נשים צעירות, המשתייכות לתרבויות שמקדשות את טוהר האישה טרם חתונתה ומעמידות על כף המאזניים את הבתולין וכפועל יוצא את שלמות קרום הבתולין של הכלה.
מחפש מידע אודות קהל יעד שחזור קרום הבתולין?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.

קרום הבתולין
קרום הבתולין הוא קרום עור דק וגמיש, פתוח מעט, שנמצא בבסיס הנרתיק. תפקידו של קרום הבתולין אינו ברור לגמרי, והוא ככל הנראה שומר על איבריה האינטמיים של האישה בשנות ילדותה. בעת קיום יחסי מין מלאים לראשונה נקרע, לרוב, קרום הבתולין וכתוצאה מכך ניתן להבחין בדימום קל.

הדימום הקל לאחר יחסי מין ראשונים הפך להיות סימן הזיהוי והסמל של הבתולין. בחברות ותרבויות בהן נהוג כי האישה מתחתנת בעודה בתולה יש הבודקים את בתוליה באמצעות מבט על הסדינים לאחר ליל הכלולות. הציפיה היא כי לאחר ליל הכלולות ישארו סימני הדם הקלים שיעידו כי הבעל היה הראשון לקיים יחסי מין עם האישה.

שחזור קרום הבתולין
כיום חלק מהנשים המשתייכות לחברה ולתרבויות אלו מתחילות לקיים יחסי מין מלאים טרם החתונה ונתקלות בבעיה כאשר מגיע זמנן להינשא. כיוון שקרום הבתולין שלהם כבר נקרע הן יודעות שלא יוכלו לספק את אותם כתמי דם על הסדין שיעידו כי הן היו בתולות וראויות לנישואין. מה עוד שלעיתים גם הבעל המיועד חושב שהן בתולות ומצפה להתנגדות הקלה שמציב קרום הבתולין בפעם הראשונה שמתקיימת חדירה.

על מנת לפתור את הבעיה יכולות אותן נשים ובחורות לגשת לקליניקות המתמחות בניתוח שחזור קרום הבתולין ולעבור ניתוח פלסטי קצר במהלכו יאוחה הקרום הקרוע בעדינות, כך שיוכל להיקרע שנית מייד עם קיום יחסי המין בליל הכלולות, תוך דימום קל, כפי שמצופה.
הניתוח נעשה בדיסקרטיות גמורה ותוך שמירה על פרטיות האישה. יש שממליצים לעבור אותו אצל רופא מעיר אחרת על מנת להיות בטוחים במאה אחוזים כי הדבר ישמר בסוד.

ההמלצה היא לעבור ניתוח שחזור קרום הבתולין בערך כשבוע לפני החתונה, זמן זה מספק לבחורה מספיק זמן החלמה ומנגד, הקרום אינו מתאחה עד הסוף ומאפשר ביקוע קל שלו בזמן יחסי המין בליל הכלולות.

קהל יעד שחזור קרום הבתולין
אם כן קהל היעד של הניתוח הוא בעיקר נשים צעירות. על המטופלת להיות בריאה ולעמוד בניתוח. לפני הניתוח קובעים פגישת היכרות וייעוץ עם המנתח הפלסטי שיסביר בפירוט על הניתוח, ירגיע את המטופלת, וכן ייתן הוראות להכנה לפני הניתוח.