מילוי קמטים באמצעות קנולה

מילוי קמטים

מילוי קמטים הוא טיפול מבוקש שבכל עת נעשים בו שיפורים ושדרוגים. המוצר החדש בו נעשה שימוש הוא מילוי קמטים באמצעות קנולה.
מחפש מידע אודות מילוי קמטים באמצעות קנולה?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.

קנולה היא שיטה חדשנית שפותחה לאחרונה, ומטרתה ליעל את הזרקת חומר המילוי ולמזער את הכאב ואת הנזק לרקמות. קנולה היא מעין מחט בעלת ראש קהה שאינו נכנס בחדות לרקמות אלא מפלס את דרכו עד למקום הנכון. עובדה זו מביאה לכך שהשימוש בקנולה מפחית את הפגיעה בכלי דם ובעקבות כך את שטפי הדם ותחושת הכאב.

לקנולה מספר יתרונות:
1. קצה קהה - כפי שנכתב, הראש הקהה של הקנולה מאפשר החדרה של חומר המילוי תוך פגיעה מינימאלית בכלי דם ורקמות. הדבר מפחית תופעות לוואי שכיחות במילוי קמטים דוגמת שטפי דם, כאב ונפיחות באזור הטיפול.

2. אלסטיות - מחט קנולה היא מחט גמישה שמפלסת את דרכה בין הרקמות עד הגעה לנקודה בה מעוניינים להזריק את חומר המילוי. הגמישות של הקנולה מאפשרת דיוק ופיזור טוב יותר של חומר המילוי לקבלת תוצאה אסתטית ויפה.

3. הקנולה היא מחט ארוכה, הדבר מאפשר למנתח הפלסטי להחדיר אותה דרך נקודת מוצא אחת למספר מקומות בהם מעוניינים להכניס חומר מילוי. בפועל, המחט נכנסת פעם אחת לעור ובכל פעם משנה מעט את מיקומה, עד קבלת תוצאה אופטימאלית. כך ניתן למלא קמט באופן אחיד ורציף. בנוסף, העובדה שאין צורך להחדיר את המחט בכל פעם מחדש למוקד אחר מפחיתה את תופעות הלוואי.

4. הקנולה מאפשרת למנתח הפלסטי להחדיר חומר מילוי בעל סמיכות גבוהה מבלי להגדיל את קוטר המחט.

על מנת להשתמש בקנולה לצורך מילוי קמטים יש לקרר את אזור הטיפול ולחטא אותו. ההכנה מכווצת את כלי הדם ומפחיתה פגיעה בהם. אחר כך מרדימים את האזור על מנת להפחית את תחושת הכאב ומתחילים בהזרקה. כאמור, הקנולה מאפשרת הזרקה לנקודות רבות דרך נקודת כניסה אחת.

מתי ניתן להשתמש בקנולה?
השימוש בקנולה נעשה בעת מילוי קמטים קבועים כגון אלו הנמצאים במצח וקמטים שנוצרו עקב אובדן נפח כגון אלו בין האף לקצוות הפה. באופן כללי הקנולה מותאמת במיוחד לקמטים יציבים.