רדיאס חומר מילוי קמטים

חומר מילוי קמטים

מילוי קמטים והעלמת קמטים בעזרת רדיאס היא כיום הדרך המועדפת על מנתחים פלסטיים ומטופלים רבים בארץ ובעולם. חומר המילוי רדיאס מגיע בצורה של ג'ל והוא מבוסס על חומצה היאלורונית וסידן שהינם מינרלים טבעיים שנמצאים בגוף. חומר המילוי רדיאס אושר לשימוש על ידי ה- FDA ועל ידי משרד הבריאות הישראלי.
מחפש מידע אודות רדיאס חומר מילוי קמטים?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
חומר מילוי רדיאס
ראידס הוא חומר מילוי זמני, שלאחר תקופת מה מתפרק באופן טבעי בגוף. לעומת חומרים זמניים אחרים, הרדיאס מחזיק מעמד כשנתיים מה שנחשב לפרק זמן ארוך ביותר. החומר נחשב לאיכותי ביותר וכמעט נטול תופעות לוואי. מאפיין נוסף של הרדיאס הוא שהינו חומר היפו-אלרגני, משמע אין חשש מתגובה אלרגית של העור לאחר הזרקתו. הוא מתאים למילוי קמטים ושקעים גדולים ולבעלי עור עבה. זו הסיבה שהוא פופולארי ומומלץ בקרב מילוי קמטים לגברים.

הזרקת רדיאס
חומר מילוי רדיאס מתאים, כאמור, למילוי קמטים ושקעים גדולים. לפיכך הוא מוזרק אצל מטופלים רבים לאזור הקמטים שבין האף לפה, לאזור הסנטר לצורך מילוי והדגשה, לאזור עצמות הלחיים להגבהתן, והדגשת תווי פנים, לאזור האף וכן לאזורים מצולקים כתוצאה מאקנה.

בזמן הזרקת חומר המילוי קיים סיכוי כי המטופל יחוש מעט כאב, אך הדבר תלוי, כמובן, בסף הכאב של כל אחד. באופן כללי ניתן להפחית את הכאב באמצעות שימוש בחומר מאלחש שנמרח קודם לכן על העור. מעבר לכך, הליך הטיפול זריז ביותר ואורך במומצע כ- 10 דקות בלבד. המשמעות היא שגם אם ההליך לא הכי נעים הוא יגמר במהרה.

בשל עמידות החומר מרבית המטופלים ברדיאס אינם זקוקים לטיפולים חוזרים והם מגיעים שוב רק כעבור שנתיים מיום ההזרקה הראשון. במקרים בהם יש צורך להזריק כמות גדולה או לשפר הזרקה קודמת יתכנו שני טיפולים עוקבים.

תופעות לוואי לאחר הזרקת רדיאס
כפי שנכתב קודם לכן לחומר המילוי עצמו אין כמעט תופעות לוואי ובנוסף הוא אפילו היפו-אלרגני. יחד עם זאת פעולת הזרקת החומר עצמה כוללת לא פעם גם תופעות לוואי ידועות. לאחר הזרקת חומר המילוי יתכן ואזור הטיפול יהיה נפוח במקצת, אדמומי ולעיתים יופיעו בו שטפי דם שיעלמו לאחר כמה שעות עד ימים. 

ההמלצה של הרופאים היא להביא מייק-אפ מהבית לסיום הטיפול, שיסייע למטופל להסתיר את עקבות הטיפול ולחזור לשגרה כאילו דבר לא קרה. כמו כן, ניתן לקחת יום חופש לאחר הטיפול ולהעביר אותו בנעימים בבית ללא צורך בהסתרה.

מחיר הזרקת רדיאס
מחירו של טיפול מילוי קמטים באמצעות הזרקת רדיאס אינו זול. הטיפול נחשב לאיכותי ביותר, עמיד ובטוח, לפיכך מחירה של הזרקה בודדת נע בין 2,800 שקלים לבין 3,500 שקלים (למזרק המכיל 1.3 סמ"ק רדיאס - זו הכמות הממוצעת הנצרכת על ידי מטופלים). כאשר מדובר בכמות גדולה יותר של הזרקה, למשל בטיפול בלחיים שקועות, המחיר כמובן עולה.

חשוב לציין כי במחיר מגולמת גם העובדה שהמזרקים שמשמשים את הלקוחות מגיעים ארוזים וסגורים הרמטית, עם מספר סידורי על כל מזרק. על הבטיחות ועל התנאים הסניטריים הגבוהים הללו בהחלט שווה לשלם. בנוסף, על המטופל לקחת בחשבון שחומרי מילוי אחרים ידרשו ממנו לעבור טיפול נוסף כעבור כמה חודשים עד שנה בעוד עם הרדיאס הטיפול הבא יהיה רק כעבור שנתיים.

התאמה     נשים, ובעיקר גברים
אזורים בפנים מילוי קמטים גדולים, שקעים, עיצוב עצמות לחיים
משך הליך חצי שעה לערך
מספר טיפולים טיפול אחד + פגישת ביקורת
החלמה מהירה
תוצאות מחזיק עד שנתיים בקירוב