שחזור קרום הבתולין בתל אביב

שחזור קרום הבתולין

מי שזקוקה לניתוח שחזור קרום בתולין בדרך כלל יודעת זאת ומכינה את עצמה ליום בו תעבור את הניתוח. שחזור קרום בתולין מיועד בדרך כלל לנשים ונערות הבאות מאוכלוסיות מסורתיות בהן נהוג כי ליל הכלולות הוא הפעם הראשונה בה אישה מקיימת יחסי מין, ויש הבודקים זאת על ידי חיפוש אחר טיפות הדם הנובעות מקריעת קרום הבתולין.
מחפש מידע אודות שחזור קרום הבתולין בתל אביב?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
שחזור קרום הבתולין
כאמור, עבור אוכלוסיות מסורתיות קרום הבתולין השלם הוא סמל לתום וטוהר האישה, והנוהג הוא שרק בליל הכלולות בזמן שהיא מקיימת יחסים בפעם הראשונה יקרע הקרום וניתן יהיה לראות את עקבות טיפות הדם על הסדינים הלבנים.

נערות ונשים הבאות מאותן מסורות לא תמיד מצליחות לעמוד בציפיות החברה והתרבות ומוצאות את עצמן בבעיה, אחרי שקיימו יחסי מין טרם החתונה. אותן נשים רואות בניתוח שחזור קרום בתולין ניתוח מציל חיים, שכן הוא מאפשר להן לתת את המצג שלו מצפה החברה - קריעת קרום הבתולין במעמד ליל הכלולות ומציאת טיפות הדם על הסדינים. בנוסף, ההחלמה מהניתוח פשוטה ומאפשרת למטופלת להסתיר את דבר הניתוח.

מתי יש לעבור את הניתוח?
את שחזור הקרום יש לעבור כשבועיים בערך לפני החתונה וליל הכלולות המיועד. הניתוח מבטיח שהקרום המשוחזר יתנהג ממש כמו קרום בתולין שלם וטבעי, כך שהבעל יחוש בהתנגדות הקלה בעת ניסיון החדירה, ובעת ביקועו האישה תדמם מעט.
 
הניתוח משחרר את האישה ממציאת דרכים ותכסיסים להכתמת הסדינים ומהצגת התנגדות שאינה טבעית.

שחזור קרום בתולין בתל אביב
כאשר חושבים על תל אביב האסוציאציה היא לא ממש של אוכלוסיות מסורתיות, אלא דווקא של מתירנות רבה, לכן אולי מעניין שדווקא בתל אביב מציעות חלק מהקליניקות לניתוחים פלסטיים ניתוח שחזור קרום בתולין. אולם, לדבר יש סיבה ולא סתם לא תמצאו ניתוח שחזור קרום בתולין בלב הערים המסורתיות.

תל אביב מאפשרת לכל אדם ולכל אישה אנונימיות שהיא לא תוכל להשיג בערים אחרות בארץ. כאשר נערה או אישה זקוקה לניתוח שחזור קרום בתולין היא עושה זאת בצנעה ותוך שמירה על סודיות, אחרת הניתוח מאבד ממשמעותו. לפיכך, ההגעה לקליניקה בתל אביב לצורך מעבר הניתוח היא דווקא פשוטה יותר ובטוחה יותר בעבור המטופלת.
צור קשר עם המוסדות המובילים בארץ לשחזור קרום הבתולין בתל אביב
ד"ר עמוס שפירא
ד"ר עמוס שפירא - מרכז לייפות
מיקום בארץ: תל אביב
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.