שיא ב- G

הגדלת נקודת הג'י

בשנים האחרונות מוצע מגוון גדול של טיפולי אסתטיקה וגינאלית המיועדים לנשים ומאפשרים להן להנות מגופן, להרגיש טוב עם עצמן ובנוסף מסייעים להן להגיע לסיפוק מיני. אחד הטיפולים הללו הוא טיפול המכונה שיא ב- G, טיפול שבמהלכו מגדיל ומנמיך הגינקולוג את נקודת הג' הנשית והופך אותה לנגישה יותר לגירוי.
מחפש מידע אודות שיא ב- G?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.

טיפול שיא ב-G
טיפול שיא ב-G הוא טיפול חדשני שבמהותו מיועד לסייע לכל אישה שרוצה לשפר את החוויה המינית שהיא חווה. הטיפול מיועד לנשים שאינן מצליחות להגיע לסיפוק מיני / לנשים שלוקח להן זמן רב להגיע אליו, ורק בתנוחות מסויימות / ולנשים שאינן מתקשות לחוש סיפוק מיני, אך מעוניינות לשפר את החוויה ואת ההנאה המינית שהן חוות.
 
הליך שיא ב-G פותח עבור כלל נשים אלו, תוך מחשבה על נשים ועל זכותן לחוש בתחושת הסיפוק ולהנות מיחסים אינטימיים בשיא עוצמתם.

הליך הטיפול שיא ב- G
שיא ב-G, הטיפול בו מגדילים ומנמיכים את נקודת הג'י הוא הליך טיפולי פשוט וקצר ביותר (לא יותר מ- 8 שניות) שאינו ניתוחי. הטיפול מבוצע על ידי גינקולוג מומחה בתחום בעל ניסיון והבנה בטיפול. במסגרת ההליך הגינקולוג מרדים את האזור בהרדמה מקומית ומזריק חומר רפואי טבעי, נטול הורמונים, אל כיוון נקודת הג'י הנשית (נקודת גרפנבורג) מה שגורם לה לגדול ולהתקרב לדופן הנרתיק, כך שהיא הופכת נגישה יותר ומושפעת יותר מכל גירוי.

החומר המוזרק לגוף הינו חומצה היאלורונית (hyaluronic acid), חומר שמופק בגוף האופן טבעי ולכן אינו מייצר תגובות אלרגיות כאשר מוזרק לגוף.   

כיום אין קליניקות רבות בארץ המציעות טיפול ייחודי וחדשני זה. אל הקליניקות שמציעות את הטיפול ניתן לפנות דרך טופס הפרטים באתר.

מחקר על הליך שיא ב- G
מחקר רב משתתפות שבוצע בארצות הברית מצא כי כ- 87% מהנשים שהשתתפו במחקר ועברו את הליך שיא ב- G דיווחו על שיפור ביכולת שלהן להגיע לסיפוק מיני (אורגזמה). בנוסף, חלק נכבד מהמשתתפות אף ציינו כי למרות שלא חשו כי היתה להן בעיה בעבר להגיע לסיפוק מיני, לאחר שעברו את ההליך בו גדלה נקודת הג'י שלהן החוויה המינית שהן חוות שונה לחלוטין ממה שהכירו עד כה, ומספקת הרבה יותר.