שינוי פנימי יכול להתחיל מהחוץ

הגדלת חזה

העולם המערבי עסוק רבות בשינויים פנימיים וחיצוניים. מדובר בחברה רבות על שינויים בתחושה האישית, שינוי פנימי שיביא להעצמה ולתחושת מסוגלות והגשמה עצמית. אך כיצד משיגים שינוי זה? חלק יגידו כי שינוי צריך להתחיל מבפנים, למצוא עוגן פנימי ואת כל החלקים בעצמי שאוהבים ומטפחים, ואחרים לא יתנגדו לקצת עזרה חיצונית.

מחפש מידע אודות שינוי פנימי יכול להתחיל מהחוץ?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.

משינוי חיצוני לשינוי פנימי 
"ממחר מתחילים דיאטה" זה המשפט אולי הכי מוכר בתקופת החגים. המשפט כמובן נובע מהרצון להשיל את אחוזי השומן העודף שהצטברו בעקבות החגים או סתם כך, אבל הוא מדבר על הרבה יותר מזה. הוא מדבר על התחלה תוך שימוש בשינוי חיצוני שמטרתה להביא לשינוי פנימי ותחושה אישית טובה יותר.

משום מה, כאשר מדובר על דיאטה ועל הרזיה זה מקובל על כולם שתחושה פנימית טובה, בהחלט יכולה להיות תלויה במסוגלות לשמור על גוף בריא שנראה טוב, ונשים רבות מדווחות כי בתקופות בהן היו רזות יותר (ולאו דווקא רזות, אלא רק ביחס לעצמן) הרגישו טוב יותר.

ניתוח הגדלת חזה
הגדלת חזה הוא ניתוח פלסטי שיש הסבורים כי הוא יכול להיות פתיח לשינוי פנימי, על אף שהוא עצמו כמובן שינוי חיצוני. יש שירימו גבה שכן ניתוח הגדלת חזה נתפס בעיני רבים בחברה כניתוח שמיועד לדוגמניות או לנשים המעוניינות להיות מפורסמות.

אין הרבה אנשים אשר רואים בניתוח זה ניתוח שמטרתו להביא לשינוי פנימי, העצמה של ביטחון עצמי ותחושת דימוי עצמי תקין.

עם זאת, רופאים ואנשים המטפלים בגוף ונפש פוגשים לא פעם בנשים שחשות שהן אינן נשיות, לא אוהבות את גופן או מרגישות חסרות ערך. נשים אלו רואות לא פעם בניתוח הגדלת חזה פתרון טוב לבעיותיהן הפנימיות. מובן שלא הכל ניתן לפתור, ומי שלא תרגיש מושלמת עד שלא תהיה בר רפאלי לא תוכל לשנות את תחושתה גם לאחר ניתוח הגדלת חזה. אבל עבור אחרות הניתוח אכן יכול להיות פתיח לשלמות גוף נפש ולתחושה פנימית טובה וביטחון עצמי גובר.

ניתוח הגדלת חזה יכול לשמש הן נשים הזקוקות לו בשל עבודתן המקצועית והן נשים ונערות אשר מרגישות חוסר שלמות בגופן (בין אם אכן מדובר בתת התפתחות של החזה ובין אם לא).

צור קשר עם המוסדות המובילים בארץ לשינוי פנימי יכול להתחיל מהחוץ
DR - מרכז רפואי
DR - מרכז רפואי דר' רון עזריה - מגוון ניתוחים פלסטיים
מיקום בארץ: תל אביב, קניון לב המפרץ, חיפה.
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
ניתוח הגדלת חזה
ניתוח הגדלת חזה