אורתו קיי

הסרת משקפיים ללא ניתוח

אנשים רבים מתעניינים בניתוח הסרת משקפיים בלייזר. המטרה של כלל המטופלים במקרה זה ברורה - תיקון שיפור יכולת הראייה, חידוד הראייה וקבלתת תוצאה אסתטית יפה שמאפשרת למטופל להסיר את המשקפיים והעדשות לצמיתות.

ומה אם נספר לכם שניתן להסיר את המשקפיים ללא ניתוח? הסרת משקפיים ללא ניתוח בשיטת אורתו קיי החדשנית מתבצעת תוך כדי שינה, בזמן שהמטופל רגוע, נינוח ולמעשה ישן.
מחפש מידע אודות אורתו קיי?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
אורתו קיי - הסרת משקפיים ללא ניתוח
שיטה חדשנית ומרתקת זו עושה את עבודתה בזמן שהמטופל ישן וללא ניתוח פולשני בעיניים. בפועל בשיטת אורתו קיי מקבל המטופל עדשות ייחודיות אותן הוא מרכיב במשך הלילה. עדשות אלו אינן מיועדות לראיית לילה אלא לתיקון הקרנית במהלך הלילה, כך שלמחרת בבוקר אין צורך במשקפיים או עדשות.  

הרכבת עדשות אורתו קיי היחודיות צריכה לחזור על עצמה בכל לילה, אם ברצונכם להסיר את המשקפיים בבוקר. בכל לילה מחדש תוכלו להחליט האם ברצונכם לנוע למחרת ללא עזרי ראייה או שלא לעבור את הטיפול ולהתנהל למחרת עם המשקפיים.   

כיצד עובדת השיטה?
שיטת הסרת משקפיים ללא ניתוח באמצעות עדשות אורתו קיי עושה שימוש בעדשות המעוצבות באופן מיוחד, כך שהן שטוחות. המטופל מקבל שתי עדשות, אחת לכל עין ומרכיב אותן לפני השינה. המבנה הייחודי של העדשה השטוחה מאפשר לקרנית לספוג חמצן במהלך הלילה ולמעשה "להתיישר". פעולה זו מביאה לתיקון הראייה ומחקה, באופן זמני בלבד, את פעולתו של הלייזר בעת ניתוח הסרת משקפיים בלייזר. ההתיישרות של הקרנית מתקנת את עיוות הראיה של האדם ובמשך יום שלם, עד שהקרנית חוזרת לצורתה המקורית, ניתן להינות מהליכה ללא הרכבת משקפיים או עדשות ראייה.  

שיטה זו להסרת משקפיים ללא ניתוח היא אמנם זמנית ויש לעבור את ההליך כל לילה מחדש,אך  עם זאת מדובר בשיטה שאינה פולשנית, אין בה סיכונים, היא אינה פוגעת בעיניים וניתן לעיתים לדלג על לילה או שניים לחזור למשקפיים או לעדשות ואז לחזור שוב לטיפול ברגע שמעוניינים.  

עבור מי שאינו בטוח שברצונו להסיר את המשקפיים כליל, או שהוא חושש מהסיכונים שיטה זו מעניקה מענה מושלם.  

התאמה לשיטת אורתו קיי
הסרת משקפיים ללא ניתוח באמצעות עדשות אורתו קיי מתאימה לאנשים אשר סובלים מקוצר ראיה עד מספר 6-. כל מטופל המעוניין בשיטה יעבור בדיקת התאמה אצל אופטומטריסט מומחה אשר יבדוק האם אכן השיטה תהיה אופטימאלית עבור המטופל וכן איזו עדשה בדיוק יש להתאים לו. במידה ויש שינוי במספר (לרוב המספר עולה) יש לגשת שנית אל האופטומטריסט ולקבל עדשות חדשות.  

שיטה זו מתאימה לבני כל הגילאים, ילדים ונוער, שניתוח הסרת מקפיים בלייזר עדיין אינו מומלץ עבורם.