ניתוח הסרת משקפיים - שיטת לאסיק

כל הפרטים על ניתוח הסרת משקפיים בשיטת לאסיק (Lasik)

Lasik היא שיטת ניתוח הסרת משקפיים מהוותיקות ביותר שקיימות בשוק. במסגרת הליך רפואי זה משנים באמצעות קרן הלייזר את הקמירות של הקרנית ובכך הופכים אותה ליותר ממוקדת. הדבר משפר ומתקן את מערכת הראייה של המטופל.
מחפש מידע אודות ניתוח הסרת משקפיים - שיטת לאסיק?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.

התאמה להסרת משקפיים בשיטת לאסיק
על מנת לבדוק את ההתאמה יש לבצע בדיקה מקיפה של העיניים ומצבן. בין הפרמטרים הנבדקים מבנה הקרנית, גיל המטופל, עובי הקרנית, מידת המספר במשקפיים ועוד. לרוב השיטה מתאימה לבעלי קוצר ראייה, רוחק ראייה ולבעלי מספר יציב.

ביצוע ניתוח הסרת משקפיים בשיטת לאסיק
לאחר שהמטופל נמצא מתאים לעבור את הניתוח בשיטה זו מתחילים את ההליך. תחילה מבוצעת הרדמה מקומית בעזרת טיפות, הליך שאינו כואב.

החלק הראשון בהליך כולל הרמה של שכבה מהקרנית שלמעשה "פותחת חלון" עבור קרן הלייזר לעבוד על הקרנית העמוקה. בסיום הניתוח יוחזר חלק זה למקומו ויתאחה מעצמו.

הלייזר עובד על קימור הקרנית העמוקה ומשנה אותה בהתאם לתוצאות הבדיקה של המטופל וצרכיו. את הנתונים מכניס למכשיר רופא העיניים ולכן עליו להיות מקצועי ובעל ניסיון בתחום.

הניתוח עצמו אורך שניות בודדות (ממצוע של 20-30 שניות), בהתאם למידת השינוי שעל קרן הלייזר לבצע.

החלמה מניתוח Lasik להסרת משקפיים
זמן ההחלמה הוא אחד היתרונות הגדולים ביותר של השיטה. מדובר על זמן קצר ביותר שעומד על מספר שעות. לרוב כבר עם השחרור הביתה הראיה משתפרת, ורק חשים סינוור מסויים שנעלם תוך זמן קצר.
החזרה לשגרה היא מהירה ואפילו מיידית - 24 שעות לאחר הניתוח.

מבחינת כאבים
לאחר הניתוח אין כאבים, אך יש תחושת סינוור וכן תחושת יובש בעין שיוצרת אי נוחות. ניתן לפתור את הבעיה באמצעות טיפות עיניים.

יתרונות נוספים של השיטה - הם התייצבות ראייה מהירה, תוצאות מדויקות ורמת בטיחות טובה.