הסרת משקפיים בשיטת Epi-Lasik

הסרת משקפיים

אנו מסתמכים על חוש הראיה שלנו כמעט בכל רגע נתון בחיי היום יום. פגיעה בחוש הראיה נחשבת לפגיעה קשה ומי שמאבד חוש זה עליו להתרגל לחיים שונים ומורכבים יותר. כיום, כאשר כולנו נחשבים לאנשי "מסכים" המאמצים בכל יום את העיניים מול המחשב, הטלויזיה, הטלפון, העיתונים והספרים, ומשתמשים בהן יותר ויותר, גם מינון האנשים אשר זקוקים למשקפיים עולה ואיתו גם החיפוש והעניין אחר ניתוח הסרת משקפיים.
מחפש מידע אודות הסרת משקפיים בשיטת Epi-Lasik?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.

אבחון מצב העין
השלב הראשון בניתוח הסרת משקפיים בלייזר הוא אבחון של מצב העין. מדובר בשלב המשמעותי ביותר בכל ההליך שכן אבחון מדוייק ומקצועי הוא שיספק למנתח את הנתונים שיאפשרו לו להגיע לתוצאות טובות במהלך הניתוח. אבחון שאינו מדוייק יכול להביא לתוצאה רשלנית בניתוח.

במסגרת שלב זה מבוצעות בדיקות המודדות את קרום הדמעות ואת עובי הקרנית, הלחץ התוך עיני, היקף, צורת ומבנה העין ובדיקות מקיפות נוספות. לכלל הבדיקות חשיבות רבה, שכן כפי שנכתב קודם, תוצאות בדיקות שאינן מדוייקות יכולות לגרום לתוצאות ניתוח שאינן מיטיבות, והמטרה היא כמובן להימנע מטעויות.

השלב השני בהליך הוא ניתוח הסרת משקפיים בטכנולוגית Epi-Lasik.
הטיפול בשיטה החדשנית נחשב לבטיחותי, מתקדם ועדין. טיפול זה מותאם גם לאנשים בעלי קרנית דקה, בעלי עיניים יבשות או בעלי סטייה גבוהה בראייה. אנשים שבעבר ובאמצעות שיטות הסרת משקפיים מיושנות יותר כגון Lasek, Lasik ו-PRK לא יכלו ליהנות מחיים נטולי משקפיים או עדשות ולעבור ניתוח הסרת משקפיים.

במסגרת הניתוח מסירים חלק זעיר משכבת הפנים של הקרנית (אפיתל) ומאפשרים בכך לקרן הלייזר לסרוק באופן בטוח את האזור על מנת להביא לתיקונו. עם סיום עבודתה של קרן הלייזר מונחת על העין עדשת חבישה שקופה ומיוחדת שמטרה לאפשר לעין החלמה מהירה יחסית תוך 48 שעות, וזאת מבלי שמגבילים את ראיית המטופל.

החלמה מהניתוח
השלב השלישי הוא ההחלמה מניתוח הסרת משקפיים. שלב זה כולל החלמה של שכבת הקרנית הפנימית. שכבה זו מתאחה מחדש ויוצרת שכבה חלקה ובריאה. מרגע הסרת תחבושת הראייה השקופות ממשיכה ראיית המטופל להשתפר בכל יום שעובר, תהליך שלוקח מספר שבועות. חשוב לציין שגם בזמן תהליך ההחלמה, מרגע הסרת התחבושות, ניתן לחזור לשגרה ולתפקד.