אסתטיקה וגינאלית במרכז

אסתטיקה וגינאלית

בשנים האחרונות מתחילים בעולם הניתוחים הפלסטיים וטיפולי האסתטיקה להפנות את תשומת הלב יותר ויותר גם לאברי הגוף האינטמיים. נראה כי עבור לא מעט נשים האסתטיקה של אברי הגוף האינטמיים לא פחות חשובה מאשר של אלו הנראים לעיני כל. מעבר לכך, עבור נשים רבות ניתוח וטיפול אסתטי וגינאלי יכול להשיב להן את הביטחון העצמי ואת ההנאה מגופן ומחיי מין בריאים. תחום אסתטיקה וגינלית כולל בתוכו מגוון טיפולים בעלי אופי שונה המתאימים לקהל יעד מגוון.
מחפש מידע אודות אסתטיקה וגינאלית במרכז?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.

מהם טיפולי אסתטיקה וגינלית?
הטיפולים השונים שמוצעים לנשים המעוניינות בטיפולי אסתטיקה וגינאלית הם מגוונים ופותרים מספר רב של בעיות ותחושות. את הטיפולים ניתן לעבור בקליניקות של מנתחים פלסטיים המתמחים בתחום זה ומבטיחים מיומנות, ניסיון, ביטחון ומקצועיות רבה.

בין טיפולי אסתטיקה וגינאלית במרכז ניתן למנות:
ניתוח הצרת נרתיק
נשים אשר סובלות מנרתיק רחב מדווחות על פגיעה בהנאה שלהן ושל בן זוגן בעת קיום יחסי מין, עקב היעדר החיכוך. נרתיק רחב הוא תופעה אשר מתרחשת לרוב לאחר מספר לידות, כאשר שרירי האגן נחלשים, קירות הנרתיק צונחים והוא אינו חוזר לגודלו המקורי. מעבר לבעיה הבין אישית שמייצרת התופעה היא יכולה להיות מטרידה גם מבחינה רפואית. על מנת לפתור את הבעיה מציעים המנתחים הפלסטיים ניתוח הצרת נרתיק אשר מחזק את קירות הנרתיק ואת השרירים הרפויים.

שחזור קרום הבתולין
עבור אוכלוסיות רבות קרום הבתולין הוא סמל לתום ולאישה שהינה טהורה. באוכלוסיות אלו נהוג כי בעת החתונה תהיה האישה בתולה, כך שיחסי המין הראשונים שלה, בהם יקרע קרום הבתולין, יהיו עם בעלה. נשים שקיימו יחסי מין בעבר או שקרום הבתולין שלהן נקרע מסיבה אחרת פונות לא פעם לניתוח שחזור קרום הבתולין, לפני החתונה הצפויה, על מנת לעמוד בצפיות החברה בה הן חיות. הליך שחזור קרום הבתולין כולל איחוי של הקרום הקרוע כך שיעניק תחושה טבעית של קרום שלם, אשר יקרע תוך התנגדות קלה בעת קיום יחסי מין.

טיפול שיא ב-G
טיפול זה מיועד לנשים אשר מתקשות להגיע לתחושת אורגזמה בעת קיום יחסי מין, וכן עבור נשים אשר מעוניינות לשפר את החוויה המינית. הטיפול הייחודי מבוצע על ידי גניקולוג מוסמך ומיומן אשר למעשה, באמצעות הזרקת חומר מילוי טבעי גוף מגדיל ומנמיך את נקודת הג'י הנשית והופך אותה לנגישה יותר, כך שהיא מגורה ביתר קלות. הטיפול פשוט, קצר ובטוח לחלוטין, נבדק במחקרים קליניים רבים.

ניתוח עיצוב ואגינה
שפתי הואגינה שונות בצורתן מאישה לאישה ויכולות להיות גדולות, א-סימטריות או בולטות. לעיתים צורתן של השפתיים מפריעה לאישה מבחינה בין אישית, בעת קיום יחסי מין או מבחינה אסתטית, למשל בעת לבישה של מכנסיים צמודים. כיום ניתן לטפל בבעיה ומנתחים פלסטיים מיומנים מציעים ניתוח עיצוב ואגינה במהלכו מעצבים מחדש את שפתי הואגינה כך שלא יפריעו לפעילויות האישה ויראו אסתטיות.

לבנאלי
טיפול לבנאלי, Anal bleaching, הוא טיפול במהלכו מתבצעת הלבנת פי הטבעת. מדובר בטרנד החם ביותר בארצות הברית, שם נשים וגברים רבים מעוניינים לחוש צעירים ולהציג מראה צעיר, בכל חלקי גופם. עובדה היא שעם הזמן והגיל אזורים שונים בגוף הופכים כהים יותר ומטרת הטיפול היא להבהיר את האזורים הללו, ובמקרה זה את פי הטבעת, לקבלת מראה אסתטי יותר.

אויר בנרתיק בעת קיום יחסי מין
התופעה בה בעת קיום יחסי מין נלכד אוויר בנרתיק ומשמיע רעש מביך בזמן שחרורו מוכרת לנשים רבות. לרוב התופעה מתרחשת באם דפנות הנרתיק רחבות ורפויות ואינן מותאמות בדיוק לאיבר המין הגברי, מה שמאפשר את כניסת האוויר. הטיפול המותאם הוא טיפול במהלכו מצר המנתח הפלסטי את דפנות הנרתיק ומחזק אותן, כך שיתאימו בדיוק לאיבר המין ולא יאפשרו כניסת אוויר.

צור קשר עם המוסדות המובילים בארץ לאסתטיקה וגינאלית במרכז
ד"ר עמוס שפירא
ד"ר עמוס שפירא - מרכז לייפות
מיקום בארץ: תל אביב
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.