הלבנאלי

Anal bleaching

Anal bleaching, טיפול הלבנאלי, הוא טיפול פלסטי קוסמטי שהופך לטרנד החם בעולם. במסגרת הטיפול האסתטי מבהיר המתח הפלסטי את פי הטבעת של המטופל ומעניק לו מראה צעיר ומושלם. כיום, בעולם שבו טיפולי אסתטיקה וניתוחים פלסטיים מיועדים לכל איבר בגוף, נשים וגברים רבים מעוניינים להיראות מצויין גם באזורים האינטמיים והרגישים בגופם.

מחפש מידע אודות הלבנאלי?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.

הלבנאלי - הבהרת פי הטבעת
הלבנאלי, שהוא כאמור טיפול במהלכו מבהיר המנתח בעזרת טכניקות מתקדמות את אזור פי הטבעת זוכה לפופולאריות גדולה בקרב נשים וגברים כאחד, בעיקר בארצות הברית, המעוניינים במראה הצעיר ולא מוכנים לותר על אף איבר.

הצורך להבהיר את אזור פי הטבעת נובע מתהליך טבעי המתרחש בגוף במהלכו עם השנים ובשל פעילות הורמונאלית משתנה נעשה שינוי בפיגמנטציה של העור באזורים שונים בגוף והוא מתכהה, למשל באזור הפטמות.

מבחינה רפואית השינוי בצבע העור באזורים אלו אינו מטריד, אלא טבעי לגמרי ולכן הליך הבהרת העור נעשה מטעמים אסתטיים בעיקר.

השילוב של טרנדים וטיפולים כמו הסרת שיער מהאזורים האינטמיים אצל נשים וגברים כאחד מעודד עוד יותר את הטרנד להבהיר את צבע העור, שכן הוא הופך לחשוף יותר לבן או בת הזוג ומתחילה דאגה למראה האסתטי שלו.

טיפול הלבנאלי, Anal bleaching, מעניק לפי הטבעת מראה נקי ואסתטי. בנוסף להבהרת העור באזור הטיפול כולל גם הסרה של עודפי עור קטנים מהאזור והופך אותו לנקי ובעל מראה אסתטי, מתוח ומושלם. 

שלבי הטיפול כוללים:
1. הסרת שיער מאזור הטיפול (בכל שיטה שבה יבחר המטופל, משעווה ועד לייזר)
2. הסרה כירורגית של עודפי עור קטנים הנמצאים באזור פי הטבעת עד לקבלת מראה נקי ומתוח. שלב זה מבוצע בהרדמה מקומית או הרדמה כללית לא עמוקה, בהתאם לצורך.
3. הלבנה של העור ואזור פי הטבעת באמצעות שימוש במשחות ייחודיות המיועדות למטרה זו. אגב מדובר באותן המשחות בהן השתמש מייקל ג'קסון כאשר ניסה להבהיר את עורו.

חשוב לציין כי מדובר בטיפול בטוח לחלוטין שמעניק מראה אסתטי ונקי, זאת בתנאי שהוא מבוצע בקליניקות המורשות לבצעו ועל ידי מנתחים פלסטיים בעלי ניסיון והיכרות עם ההליך והתכשירים.