אסתטיקה וגינאלית בתל אביב

אסתטיקה וגינאלית

אסתטיקה וגינאלית מתייחסת לטיפולים אסתטיים המיועדים לאזורים האינטימיים של גוף האישה. בשנים האחרונות מוצעים יותר ויותר טיפולים אסתטיים וניתוחים פלסטיים לאזורים האינטימים והפרטיים הללו במטרה להפוך גם אותם לנעימים לעין ויותר מכך - לאפשר לכל אישה ליהנות מגופה, להרגיש בו בנוח וכן ליהנות מיחסי מין בריאים.
מחפש מידע אודות אסתטיקה וגינאלית בתל אביב?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.

טיפולי אסתטיקה וגינלית
טיפולי אסתטיקה וגניאלית בתל אביב מוצעים בכמה קליניקות של מנתחים פלסטיים המתמחים בתחום ומציעים לקהל הלקוחות מגוון רחב של טיפולים היכולים להתאים לתופעות שונות ובקשות שונות. מגוון הטיפולים המוצעים נבחנו כולם במחקרים קליניים והמנתחים שמבצעים אותם הם בעלי ניסיון רב והתמחות בתחום. בנוסף בתחום זה בעיקר מבטיחים המנתחים הפלסטיים חיסיון מלא.

בין הטיפולים השונים בתחום האסתטיקה הוגינאלית ניתן למנות:
טיפול שיא ב-G
מדובר בטיפול חדשני שמטרתו לסייע לנשים אשר מתקשות להגיע לתחושת סיפוק בעת קיום יחסי מין וכן להעצים את חווית ההנאה המינית. במסגרת טיפול זה מגדיל ומנמיך הגניקולוג את נקודת הג'י הנשית כך שהיא הופכת לנגישה יותר ורגישה יותר לגירוי. הדבר מתבצע באמצעות הזרקת חומר מילוי טבעי לגוף.
מדובר בטיפול קצר, לא יותר מ- 8 שניות, שנחשב לבטוח לחלוטין ולכזה שהתוצאות שמשיג מיטיבות עם האישה. 

ניתוח עיצוב ואגינה
במסגרת ניתוח עיצוב ואגינה ניתן לעצב מחדש את שפתי הואגינה כך שלא יפריעו לאישה. הטיפול מתאים לנשים ששפתי הואגינה שלהן בולטות, גדולות או א-סימטריות ולכן מפריעות להן בעת קיום יחסי מין, מפריעות מבחינה אסתטית או מפריעות בעת לבישת מכנסיים צמודים. המנתח הפלסטי מקטין את שפתי הואגינה ומעצב אותן כך שיראו אסתטיות ולא יטרידו את האישה.

ניתוח הצרת נרתיק
הצרת נרתיק הוא טיפול שמיועד לנשים אשר סובלות מנרתיק רחב אשר התרחב בעקבות לידות ולא חזר לגודלו הטבעי. נרתיק רחב מקשה על הנאה מקיום יחסי מין שכן החיכוך כמעט ונעדר. בנוסף, נרתיק רחב שקירותיו צנחו וששרירי האגן נחלשו יכול להוות בעיה רפואית. הפתרון הוא ניתוח הצרת נרתיק אשר מחזק את הקירות ומצר אותם.
 
אויר בנרתיק בעת יחסי מין
ישנן נשים שבמהלך קיום יחסי מין נכנס לנרתיק גם אוויר ובעת שחרורו הוא משמיע קולות מביכים. המצב מתרחש בשל העובדה שהנרתיק אינו מותאם בדיוק לגודל איבר מינו של הגבר. על מנת למנוע את כניסת האוויר בעת קיום יחסי מין מציעים המנתחים טיפול במהלכו מחזקים את קירות הנרתיק ומצרים אותם עד שיהיו מותאמים בדיוק לאיבר המין הזכרי.

שחזור קרום הבתולין
קרום הבתולין הוא רקמת עור דקה אשר מכסה על הנרתיק ונקרעת, לרוב, בעת קיום יחסי מין לראשונה. לקריעתו של קרום הבתולין אין השפעה מבחינה פיזיולוגית רפואית, אך הוא משפיע באוכלוסיות שונות מבחינה חברתית, תרבותית ודתית. במהלך הטיפול תופר המנתח הפלסטי את קרום הבתולין הקרוע באופן שיראה וירגיש טבעי. קרום הבתולין המאוחה יקרע לאחר מכן בזמן קיום יחסי מין ויעניק לבחורה ולבן זוגה את אותה תחושת התנגדות קלה.

לבנאלי
טיפול Anal bleaching, המכונה לבנאלי, הוא טיפול שבו מבוצעת הלבנה של פי הטבעת. מדובר באחד מהטרנדים החמים בעולם המערבי ובעיקר בארצות הברית. הטיפול מאפשר לנשים ולגברים בגיל מבוגר שהאזור התכהה אצלם להרגיש שוב צעירים. הטיפול הוא טיפול אסתטי בלבד המבוצע באמצעות משחות הלבנה המיועדות לכך.

צור קשר עם המוסדות המובילים בארץ לאסתטיקה וגינאלית בתל אביב
ד"ר עמוס שפירא
ד"ר עמוס שפירא - מרכז לייפות
מיקום בארץ: תל אביב
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.