בחירת מכון הסרת משקפיים בלייזר

מה צריך לבדוק לפני שבוחרים מכון להסרת משקפיים?

לפני שפונים לטיפול הסרת משקפיים בלייזר יש לבחור מכון בו אתם מעוניינים לעבור את הניתוח. כיום, נמצאים בשוק מספר רב של מכונים שמציעים הסרת משקפיים בלייזר וללקוחות יש את החופש לבחון מי מהם ראוי ומציע את השיטה המתאימה להם ביותר. על מנת לדעת מה צריך לבדוק במכון ואיזה מהמכונים הוא המתאים ביותר עבורכם, להלן מספר אלמנטים שכדאי לשים אליהם לב כאשר עורכים בירורים לפני ניתוח הסרת משקפיים בלייזר.
מחפש מידע אודות בחירת מכון הסרת משקפיים בלייזר?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
הכנה מוקדמת לפני שבודקים מכון הסרת משקפיים בלייזר
הדרך הטובה ביותר לדעת על איכות מכון הסרת משקפיים בלייזר היא ללכת אליו ולראות את ההתנהלות במכון עצמו. רוב המכונים מציעים פגישת ייעוץ, התאמה ואבחון בחינם לפני שהמטופל מחליט סופית לעבור את הניתוח. במהלך פגישת הייעוץ תוכלו לקבל התרשמות ראשונית מהמקום, מהצוות ומהמנתח, לשאול שאלות ולגבש דעה אובייקטיבית.

אולם, טרם פונים לפגישת ייעוץ ראשונית, מומלץ להתכונן מראש ולדעת מה בדיוק אתם הולכים לבדוק במכון. לצורך כך קראו על שיטות ניתוח הסרת משקפיים, על ההליך, על מחיר ניתוח הסרת משקפיים, הסיכונים והמכשור. כאשר מגיעים למכון הסרת משקפיים עם ידע מראש, המידע שהם יתנו לכם יהיה יותר מובן ותוכלו להשוות בין מה שנאמר למה שאתם כבר יודעים.

איכות המכשירים להסרת משקפיים
בסופו של דבר מה שפועל על העין, ולמעשה על הקרנית, בשביל להסיר את המשקפיים הוא מכשיר לייזר. לכן, כדאי לבחור במכון שמחזיק בציוד לייזר תקין וחדיש העומד בכל כללי הביטיחות. אחד הסימנים לכך שהציוד במכון הוא ברמה טובה הוא שהציוד קיבל את אישור ה- FDA לצורך הסרת משקפיים. כמו כן, מכון טוב מחזיק בדרך כלל יותר ממכשיר לייזר אחד.

בחירת מנתח לניתוח הסרת משקפיים בלייזר
ציוד מתקדם ומכשירים זה חשוב, אך צריך לזכור שמי שמפעיל אותו הוא המנתח והוא לא פחות חשוב. לכן, כדאי לדעת איך לבחור ברופא עיניים לניתוח הסרת משקפיים ואיזה מכון מעסיק רופאי עיניים מנוסים. כדאי לדבר עם המנתח בפגישת הייעוץ ולהתרשם ממנו. מנתח שלא משתף אתכם במידע, קצר סבלנות או מבטיח הבטחות שנראות לכם מוגזמות צריך להדליק נורה אדומה.

נצוות המכון
המנתח הוא אינו היחיד שמטפל בעיניים שלכם, הוא עושה זאת בשיתוף צוות טיפולי שלם ששייך למכון. כמו שמתרשמים מהמנתח כדאי לבחון גם את הצוות הטיפולי במכון, היחס שלהם כלפיך או כלפיי לקוחות אחרים, מידת המקצועיות והידע שהם מפגינים והוותק שלהם בתחום. חשוב שהמטופל יחוש בנוח לפני ואחרי הניתוח וכן בזמן הגעה לביקורת ועל האווירה הנינוחה והביתית אחראי גם יתר צוות המכון.

אחריות על הטיפול
ניתוח הסרת משקפיים בלייזר אינו חפים מכשלונות על אף היותו ניתוח בטוח. בשל כשלונות אלו (שהינם נדירים, אך קיימים), מכון שמכבד את עצמו מציע אחריות על הטיפול למשך כמה שנים. בזכות האחריות, אם וכאשר נוצרות בעיות בעקבות הטיפול המכון יציע טיפול נוסף חינם לתיקון הבעיה שהתפתחה. לא מומלץ להגיע למכון שאינו מציע אחריות על הטיפול ומשאיר את המטופל חסר אונים.

מטופלים קודמים שעברו הסרת משקפיים בלייזר
דרך טובה לדעת על איכות השירות והטיפול בלקוחות של מכון להסרת משקפיים בלייזר היא על ידי שיחה עם לקוחות שכבר קיבלו טיפול על ידי המכון. המצב הכי טוב לבדיקה הוא כשיש מכר שעבר הסרת משקפיים באותו מכון שאתם בודקים, אז כדאי לדבר איתו על המכון והטיפול שהוא קיבל בו. אם אין מכר כזה אפשר לשאול בפורומים, לשלוח מייל לחברים שמכירים חברים או לבקש מהמכון עצמו לשדך ביניכם לבין מטופלים שלו. אפשרות נוספת היא לנהל שיחה ספונטנית עם מטופלים שפוגשים במכון בזמן פגישת הייעוץ.

בסופו של עיניין על המטופל לחוש בנוח במקום בו הוא הולך לעבור את הניתוח, עליו להרגיש ביטחון בנעשה, שהוא "נמצא בידיים טובות". מכון שיתן לו את התחושה הזו הוא המכון שבסופו של דבר יבחר.