הסרת משקפיים בדרום

ניתוח הסרת משקפיים בלייזר

הסרת משקפיים בלייזר הוא טיפול אסתטי מהנפוצים ביותר בעולם המערבי. מדובר בטיפול שנחשב לקל ופשוט, וכזה שמעניק איכות חיים גבוהה תוך זמן קצר. ניתוח הסרת משקפיים ניתן לעבור בכל חלקי הארץ, בהם אזור הדרום.
מחפש מידע אודות הסרת משקפיים בדרום?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
הסרת משקפיים
אנשים רבים מרכיבים משקפיים או עדשות ואינם נהנים מההתנהלות היום יומית עם עזרי הראייה הללו, או מאיך שהם נראים על פינהם. בשנים האחרונות פותח ניתוח הסרת משקפיים בלייזר שמעניק לקהל הרחב את האפשרות להיפטר מהמשקפיים ומהעדשות ולטפל בליקוי בעיניים לצמיתות. באמצעות הניתוח מטפלים ומתקנים את ליקוי הראייה ובכך משפרים אותה ויותר מכך, מונעים התדרדרות עתידית. למעשה, הפן האסתטי הוא רק הבונוס של הניתוח ומבחינת הרופאים אינו המהות.

רופאים המוסמכים לבצע ניתוח הסרת משקפיים הינם רופאי עיניים ולאו דווקא מנתחים פלסטיים. חשוב להבין שהניתוח עצמו מבוצע על ידי מכשיר לייזר שאליו מוזנים נתונים אישיים של המטופל, וקרן הלייזר פועלת לבד על קרנית העין, ללא מגע יד של הרופא. עם זאת רק רופא עיניים מיומן יוכל לבדוק את המטופל, לשאוב את הנתונים להם הוא זקוק, להפעיל את מכשיר הלייזר ולהזין אליו את הנתונים כראוי.

הניתוח עצמו פשוט יחסית ונחשב בטוח, קרן הלייזר מלטשת את קרנית העין ומתקנת את המבנה שלה כך שהאור יתקבל דרכה ברור וממוקד על הרשתית.

הסרת משקפיים בדרום
בתחילה הוצע הניתוח רק בקליניקות באזור המרכז, והיום כאשר הבינו המנתחים כי יש לניתוח זה ביקוש רב והוא משדרג את היצע הטיפולים המתבצעים בקליניקות, הם החלו להציע אותו גם בקליניקות באזור הדרום, ולמעשה להנגיש אותו לקהל יעד רחב יותר.

נשים וגברים בני כל הגילאים המתגוררים בדרום הארץ יכולים היום להינות מהיצע טיפולים אסתטיים וניתוחים פלסטיים אותם הם יכולים לעבור קרוב לבית, מה שיכול לחסוך להם לא רק את עלויות הנסיעה למרכז, אלא להעניק להם את תחושת הביטחון שבקרבה למרכז הרפואי ואת תחושת הביתיות.

כיום, מוצע ניתוח הסרת משקפיים בשלל מרפאות עיניים במחירים שנחשבים לשווים לכל כיס, וכמובן בכל רחבי הארץ.