הסרת משקפיים בחיפה

הסרת משקפיים

היום, כאשר פוגשים אדם חדש לא ניתן לדעת האם העיניים עליהן מסתכלים הן עיניים עם עדשות, עיניים צלולות או כאלו שעברו ניתוח הסרת משקפיים בלייזר. אנשים רבים הסובלים מבעיות ראייה, קוצר ורוחק ראייה, אינם מעוניינים להרכיב משקפיים ומוצאים פתרונות אחרים שיאפשרו להם להשאיר את העיניים והפנים כולן גלויות. ניתוח הסרת משקפיים הוא אחד מהפתרונות הפופולאריים ביותר, שכן הוא מתייחס הן לפן הרפואי והן לפן האסתטי.
מחפש מידע אודות הסרת משקפיים בחיפה?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.

הסרת משקפיים
ניתוח הסרת משקפיים הגיע אל חיינו בסערה גדולה ושינה את כל תחום האופטיקה ואביזרי הראייה. בבת אחת אנשים החלו לתהות האם הם מעוניינים להרכיב משקפיים ולהתעסק בעדשות, שכן בפעם הראשונה ניתנה להם אופציה חדשה לגמרי - לטפל, בעזרת ניתוח, בבעיית הראייה ולהיפטר מהמשקפיים והעדשות לצמיתות.

חברות המשקפיים החלו לשווק את המשקפיים כפריט אופנה במטרה לגרום לאנשים לבחור במשקפיים אך אנשים רבים החליטו כי נמאס להם מההתעסקות היום יומית, וכעת, כאשר סוף סוף ניתנה להם האפשרות הם מעוניינים לעבור ניתוח הסרת משקפיים בלייזר.

הניתוח עצמו מתאים למרבית האנשים המרכיבים משקפיים או עדשות וסובלים מלקות ראייה. במסגרת הניתוח, שבכל פעם הולך משתכלל ומתפתח, משייפת קרן לייזר, ללא מגע יד אדם, את החלק הפנימי של הקרנית של המטופל ולמעשה יוצרת לו משקפיים פנימיים בהתאמה אישית. הניתוח נעשה על סמך נתונים שנלקחים מהמטופל על ידי רופא מומחה המזין אותם למכונת הלייזר ומשגיח עליה.

פעמים רבות נשאלת על ידי המטופלים שאלת הכאב והתחושה בעין בעת הניתוח, שאלה לגיטימית זו זוכה למענה הן על ידי הרופאים והן על ידי מטופלים שכבר עברו את הניתוח בהצלחה - התחושה בעין בעת הניתוח משונה, קרן הלייזר גורמת לעקצוץ לא נעים ועם זאת נסבל ביותר. גם עם סיום הניתוח אומנם יש תחושת כאב, אי נוחות ולא ניתן לפקוח את העין ולהפנות אותה למקור אור, אך הכאבים נסבלים וניתן לעבור אותם בהצלחה על ידי שמירה על ההוראות שניתנו על ידי המנתח ובעזרת משככי כאבים.

הסרת משקפיים בחיפה
ניתוח הסרת משקפיים בחיפה מיועד לתושבי חיפה והאזור המעוניינים לעבור אותו מבלי להתרחק מביתם. את הניתוח ניתן לעבור באחת הקליניקות והמרכזים הרפואיים המציעים אותו, כאשר מי שמבצע אותו הוא רופא עיניים מורשה ומיומן שמבצע בדיקת עיניים מקיפה למטופל, מזין את הנתונים למכשיר הלייזר ומתפעל את המכשיר. בניתוח עצמו אין מגע יד אדם, אך רופא העיניים נוכח בכל רגע.

מי שמעוניין לעבור ניתוח הסרת משקפיים בחיפה מוזמן למלא פרטים בטופס הפניה באתר.