הסרת משקפיים בירושלים

הסרת משקפיים

ניתוח הסרת משקפיים בלייזר הוא ניתוח ייחודי בתחום הרפואה והאסתטיקה שכן הוא מתקיים ללא מגע של יד אדם. את כל הניתוח מבצע מכשיר הלייזר לאחר שהוזנו אליו הנתוחים האישיים של המטופל על ידי רופא עיניים המתמחה בתחום.  ניתוח הסרת משקפיים מיועד למי שמעוניין לשפר את איכות הראייה, למנוע התדרדרות נוספת וכן לקבל את ההזדמנות להסיר את משקפיו.
מחפש מידע אודות הסרת משקפיים בירושלים?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.

הסרת משקפיים
רבות כבר נכתב על ניתוח הסרת משקפיים בלייזר. זה אחד הניתוחים שנראה כי הוא משנה את פני ההיסטוריה של הניתוחים הפלסטיים ואת הגישה של האוכלוסיה לניתוחים אלו. כיוון שניתוח זה פונה לאוכלוסיה כה רחבה והוא אינו עסוק באיבר שנחשב לאינטימי הוא הפך במהרה לניתוח מבוקש בציבור הרחב, החילוני והדתי.

הסרת משקפיים בלייזר מעניקה איכות חיים שרבים מאיתנו, שאינם מרכיבים משקפיים או עדשות לא תמיד יודעים להעריך. ההתעסקות עם המשקפיים, העדשות, ההחלפה בינהם, טיפות העיניים ועוד ועוד יכולה לעייף ולהתיש וזה עוד לפני שהזכרנו את העניין האסתטי.

מי שמשתמש בעזרי ראיה במשך שנים רבות יודע כמה זמן וכסף הם גוזלים ממנו. האפשרות להשתחרר מהם ועוד לשפר את איכות הראייה נראת ממש כמו חלום, וזו אולי הסיבה שניתוח הסרת משקפיים הוא אכן ניתוח שנחשב לכזה המשפר את איכות החיים והדרישה אליו כה גבוהה.

במסגרת הניתוח מלטשת קרן לייזר את החלק הפנימי של קרנית המטופל, כך שיווצרו מעין משקפיים פנימיים שיוכלו לקלוט את האור ולהעביר אותו אל הרשתית בצורה ממוקדת ומדוייקת. הניתוח אורך כעשרים דקות בממוצע ונחשב לאחד הניתוח הפשוטים והבטוחים ביותר בתחום. המטופלים משתחררים לביתם כשעל העיניים מגנים שקופים שאינם מונעים את הראייה, אך מגנים על העיניים מפני גורמים חיצוניים (כמגע, אבק, מים ויובש). לאחר כמה ימים ניתן להסיר את המגנים כשבמקביל הראייה רק הולכת ומשתפרת.  

הסרת משקפיים בירושלים
ניתוח הסרת משקפיים בירושלים מתקיים בקליניקות ומרכזים רפואיים המתמחים בתחום הראייה בכלל ובתחום הסרת משקפיים בפרט. את הניתוח חשוב לעבור במקום מוכר, בעל ניסיון והסמכה, שכן למרות שהניתוח לא נחשב לניתוח מסוכן עדיין מדובר בעיניים שלנו ואף אחד לא היה רוצה שהן יפגעו. חשוב לציין שלמרות שהניתוח עצמו מבוצע על ידי קרן לייזר וללא מגע אדם עדיין יש חשיבות רבה לרופא העיניים שמפעיל את המכונה ומזין אליה את הנתונים - בדקו מי הרופא ואת המיומנות שלו בהליך ובהפעלת המכשיר.