הסרת משקפיים במרכז

ניתוח הסרת משקפיים בלייזר

להיפטר מהמשקפיים זה אחד החלומות המשותפים לאנשים רבים. האפשרות להסיר את המשקפיים שליוו את העיניים שנים רבות בתוך זמן קצר ובעקבות ניתוח פשוט קוסמת לרבים. ניתוח הסרת משקפיים בלייזר מוצע בקליניקות ומרכזים רבים באזור המרכז. ישנן שיטות רבות להסרת משקפיים ולא כולן מתאימות לכל מרכיבי המשקפיים. לכן, חשוב לבחון את המכונים השונים ולבדוק איזו שיטה הם מציעים והאם היא מתאימה לכם.
מחפש מידע אודות הסרת משקפיים במרכז?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
הסרת משקפיים
רבות דובר על ניתוח הסרת משקפיים. על היתרונות הרבים שלו, על פשטות הניתוח, על המיעוט בסיכונים ועל ההתאמה האישית של קרן הלייזר לצורכי המטופל. לא פלא שניתוח זה הפך לאחד הניתוחים הפלסטיים המבוקשים ביותר בשנים האחרונות כאשר יותר ויותר מרכיבי משקפיים מבקשים לעבור אותו ולהסיר את המשקפיים.

ניתוח הסרת משקפיים בלייזר מתאים למרבית האוכלוסיה, ועם השנים מחירו הפך לריאלי עבור מרבית שכבות האוכלוסיה. 

המרכזים הטיפוליים מציעים פגישה עם אופטומטריסט מורשה שבוחן את מצב העין וממליץ האם לעבור את הניתוח. כמו כן, הוא בוחן האם שיטת הניתוח המתקיימת במכון מתאימה למטופל. בהמשך, ובמידה והשיטה מתאימה למקרה הפרטי של המטופל, נקבע יום הניתוח והוא מבוצע תוך זמן קצר.

אנשים בני כל הגילאים מבקשים לעבור ניתוח הסרת משקפיים ולהינות מאיכות חיים גבוהה שאינה כוללת עיסוק יומיומי בעזרי ראיה כאלו ואחרים. כמו כן הניתוח משפר את הראיה ויכול למנוע או לפחות לעקב התדרדרות עתידית של הראיה. מכאן, שהניתוח המדובר הוא לא רק ניתוח אסתטי אלא גם ניתוח עם אפקט רפואי ובריאותי.

במסגרת הניתוח שמבוצע ללא יד אדם משייפת ומלטשת קרן הלייזר את החלק הפנימי של קרנית המטופל לפי הנתונים שהוזנו אליה, כך שיווצרו מעין משקפיים פנימיים שיאפשרו לקרנית למקד ולשלוט באור הנכנס לרשתית לכדי קבלת תמונה ברורה של העולם. הניתוח עצמו קצר ואורך כ-20 דקות בממוצע, ההחלמה ממנו ארוכה קצת יותר ולוקחת מספר ימים (כתלות בשיטת הניתוח). במסגרת ההחלמה המטופל יחוש מעט כאב ואי נוחות בעיניים ולצד זאת ראייתו תשתפר בכל יום עד לקבלת תוצאה סופית. 

הסרת משקפיים במרכז
באזור המרכז בכלל ובתל אביב בפרט ישנן עשרות קליניקות ומרכזים מעולים המתמחים בבריאות העין בכלל, ובאופן ספציפי בניתוח הסרת משקפיים. ההיצע הגדול של מכוני הסרת משקפיים בלייזר באזור המרכז מביא לירידה במחירי הניתוח, מבלי להתפשר על איכות ועל רופא עיניים מנתח מנוסה ומיומן בהליך. מומלץ להתעניין במספר מכונים טרם קבלת ההחלטה היכן לעבור את ההניתוח, כך תוכלו להשוות בין המידע והתעריפים שקבלתם ולהבין מהי השיטה הטובה ביותר עבורכם.