הסרת משקפיים בתל אביב

ניתוח הסרת משקפיים

ניתוח הסרת משקפיים בלייזר הוא ניתוח שנמצא על קו התפר האפור בין ניתוח אסתטי-פלסטי לבין ניתוח רפואי. מצד אחד כשמו כן הוא, ניתוח שנוצר ופותח על מנת לאפשר למטופלים להסיר משקפיים ועדשות ולהימנע מהעיסוק בעזרי ראיה אלו, שאינם תמיד מחמיאים לפנים, מצד שני, הניתוח ידוע בכך שהוא יכול לשפר את איכות הראיה ולמנוע את ההתדרדרות הכה מוכרת במספרים.
מחפש מידע אודות הסרת משקפיים בתל אביב?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
ניתוח הסרת משקפיים
בכל אופן ואיך שלא מסתכלים על זה ניתוח הסרת משקפיים בלייזר הוא ניתוח בעל יתרונות רבים מספור, וכמעט ללא חסרונות. אולי החיסרון היחיד שלו הוא העובדה שכמו בכל ניתוח פלסטי או כירורגי אחר תמיד יש מעט סיכונים. ניתוח הסרת משקפיים בלייזר הוא ניתוח אותו מבקשים לעבור צעירים ומבוגרים כאחד מה שהופך את קהל היעד שלו לגדול ביותר ואת הביקוש לרב.

במסגרת הניתוח מעצבת קרן לייזר את הקרנית כך שנוצרים מעין משקפיים פנימיים המאפשרים הסרה של עזרי הראייה החיצוניים. את הניתוח מבצעת קרן הלייזר ללא מגע יד אדם, כאשר הזנת הנתונים האישיים של כל מטופל נעשת על ידי מומחה בתחום.

שיטות ניתוח הסרת משקפיים חדשות מתפתחות כל הזמן ומרחיבות את האוכלוסיה שיכולה להינות מהניתוח. בנוסף, השיטות משתכללות והופכות לבטוחות ביותר, כך שכיום ניתוח הסרת משקפיים נחשב לניתוח בעל סיכון נמוך ואחוזי הצלחה גבוהים.

ניתוח הסרת משקפיים בתל אביב
בתל אביב נמצאות מספר קליניקות מעולות המתמחות בניתוח הסרת משקפיים בלייזר ומציעות את שירותיהן. ניתון ליצור קשר עם הקליניקות השונות ולהשוות בינהן טרם הבחירה בזו שבה תעברו את הניתוח.

ניתוח הסרת משקפיים בתל אביב ובכל עיר אחרת הוא ניתוח שיכול לשנות את כל מראה הפנים ואת איכות החיים של המטופל, בעיקר אם המטופל מרכיב כבר שנים רבות את המשקפיים ומראה פניו בלעדיהם כמעט ולא מוכר לסובבים אותו.