יתרונות הסרת משקפיים בלייזר

חושב על ניתוח הסרת משקפיים? בוא לשמוע על מגוון היתרונות שלו

ניתוח הסרת משקפיים בלייזר כולל בחובו מספר יתרונות בלתי מבוטלים שמומלץ לדעת עליהם טרם קבלת ההחלטה האם לעבור את הניתוח. להלן כל המידע המרוכז על יתרונותיו של ניתוח הסרת משקפיים בלייזר.
מחפש מידע אודות יתרונות הסרת משקפיים בלייזר?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
יתרונות הסרת משקפיים בלייזר
כל ניתוח פלסטי ורפואי מבוצע מסיבה מסויימת ולרוב הסיבה היא שיפור איכות חייו של המטופל באופן כזה או אחר. יש ניתוחים שמטפלים בבעיות רפואיות ומסייעים לאנשים בפתרון בעיות אלו ויש ניתוחים העוסקים בפן האסתטי ומסייעים לאנשים בעיקר מבחינת תחושה אישית (ניתוחים פלסטיים). ניתוח הסרת משקפיים משלב את שני הדברים - הוא משפר את איכות הראייה בצורה ניכרת והוא מאפשר להסיר את המשקפיים ובכך מציג שיפור אסתטי. שני הדברים גם יחד משפיעים על איכות חייו של המטופל.

להלן יתרונותיו הידועים יותר והידועים פחות של ניתוח הסרת משקפיים - כאשר שוקלים האם לעבור ניתוח הסרת משקפיים מומלץ להביא בחשבון את כל הגורמים, בהם כמובן היתרונות:

נגישות - הליך הסרת משקפיים בלייזר הפך להליך יומיומי שמבוצע בעשרות מרפאות בארץ. העובדה כי רופאים רבים התמחו בהליך הופכת אותו לנגיש לציבור הן מבחינה כספית והן מבחינת לוח זמנים. היום אין צורך לחכות חודשים ארוכים על מנת לעבור את הניתוח וניתן תוך מספר שבועות לבצע בדיקות התאמה ואחריהן לעבור ניתוח הסרת משקפיים. כמו כן, יכול כל מטופל לבחור בין מגוון המרפאות ולהשוות בניהן מבחינת ניסיון, רמת הידע בנושא והוותק.   

טכנולוגיה מתקדמת - כיום הטכנולוגיה הרפואית לביצוע הליך ניתוח הסרת משקפיים בלייזר היא מהמתקדמות שיש, וכן היא ממשיכה להתפתח מיום ליום. הטכנולוגיה המתקדמת של ימנו הפכה את ניתוח הסרת משקפיים בלייזר לניתוח בטוח וכמעט נטול סיכונים לחלוטין.

ניסיון מקצועי - ניתוח הסרת משקפיים נעשה זה מספר רב של שנים ונצבר בו ניסיון רפואי משמעותי. המרפאות והרופאים שמציעים את הליך הסרת משקפיים הם בעלי מקצוע מנוסים שיודעים את מלאכתם וכן מכירים את כל תגובות המטופלים וכל החששות והשאלות כך שהם יכולים להעניק למטופלים תחושת רגיעה וביטחון ולענות על כל השאלות שיעלו.

הפחתת סיכונים - השילוב של טכנולוגיה מתקדמת ורופאים מנוסים מביאה ליתרון שלישי - הפחתה בסיכונים. כיום ניתוח הסרת משקפיים הוא הליך שנחשב לפשוט יחסית ובטוח מאד. ההחלמה מההליך מהירה וכמעט שאינה כואבת, כך שניתן לשוב לשגרה תוך זמן קצר.

תמורה כספית - העובדה שהליך הסרת משקפיים בלייזר מבוצע בעשרות מרפאות ברחבי הארץ מאפשרת למטופלים להשוות מחירים, להגיע למספר מרפאות לצורך בדיקה וייעוץ ולבחור לבסוף במרפאה או ברופא הטוב ביותר עבורם, ובמחיר הנוח להם. דבר זה עוזר לשמור על מחיר הסרת משקפיים סביר, המתאים לכל כיס ולא יוצר מעמסה כלכלית על המטופלים.

היתרון האחרון ברשימה שהינו, אולי, היתרון החשוב מכולם של ניתוח הסרת משקפיים בלייזר:
תחושות הנוחות, הרווחה, השיפור הניכר בראייה והשיפור האסתטי שחווה כל מטופל לאחר הסרת משקפיים בלייזר.
הוכח כי לאחר ההליך הופכת הראיה לחדה יותר, ההתדרדרות בראייה נעצרת ומטופלים רבים מדווחים על שיפור באיכות חייהם.

כאמור יש לניתוח הסרת משקפיים יתרונות רבים בעלי כושר שכנוע גדול לעבור את הניתוח. לרוב, מי שאכן מחליט לעבור את הניתוח לא מתחרט והדיווחים הם חיוביים וטובים. עיקר ההתייחסות היא בדרך כלל לשינוי האסתטי שנוצר וכן להתנהלות החדשה שמשחררת את הפרט מהעיסוק במשקפיים או בעדשות. נראה שעבור האזרח הקטן הדברים הללו הם החשובים ביותר כאשר הוא מתייחס לניתוח הסרת משקפיים. לפי הרופאים האלמנט החשוב הוא השיפור ביכולת הראייה ומניעת ההתדרדרות.

בכל אופן, יש דברים שחשוב להרגיש על עצמך ומי שמתעניין בניתוח הסרת משקפיים יוכל לפנות למכונים או לקליניקות המציעים אותו ולשבת שם בשקט, אחד על אחד עם אנשי המקצוע על מנת להבין ולקבל את התמונה המלאה על הניתוח (שכוללת גם את תקופת ההחלמה והסיכונים השונים). בפגישת ייעוץ יעלו הן היתרונות והן יתר הגורמים שיש לקחת בחשבון, בהתאם לנתוניו של הפונה.