הסרת משקפיים

נמאסו עליך המשקפיים? בוא להסיר אותם!

די! משקפיים הם כבר מזמן לא אביזר חובה ללקויי ראיה! מאז המצאת המשקפים העולם הטכנולוגי התפתח לא מעט, העדשות תפסו חלק נכבד בשוק ומי שלא רצה להיראות עם משקפיים השתמש בהן, והיום, גם בעדשות כבר לא צריך להשתמש, היום ניתן להסיר את כל אביזרי הראיה וללכת נטורל על ידי ניתוח פשוט להסרת משקפיים.
מחפש מידע אודות הסרת משקפיים?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
למה לי לעבור ניתוח הסרת משקפיים?
למה? כי הניתוח משפר את הראייה ללא צורך בשימוש באביזרי ראייה כמשקפיים או עדשות ובנוסף הוא מביא לשיפור הראייה בטווח הארוך, לעומת ההתדרדרות והעלייה במספר בכל כמה שנים הידועים לכל מי שמרכיב משקפיים. וחוץ מזה, הניתוח משחרר את המטופל מהעיסוק בהרכבת משקפיים או עדשות בכל בוקר, מניגוב המשקפיים, מטיפול בעדשות ומהחשש מה יקרה אם הן יאבדו או שהמשקפיים ישברו.
ניתוח הסרת משקפיים מסיר את כל הדאגות הללו ומאפשר למטופלים מראה טבעי נטול אביזרים.

ואם אני אוהב את המשקפיים שלי?
גם אם אוהבים את המראה הממושקף זה לא אומר שלא כדאי לעבור את הניתוח. תוכלו לעבור את הניתוח, לשפר את הראייה שלכם ולמנוע התדרדרות ובמקביל להמשיך ולהרכיב משקפיים, רק כאלו ללא עדשות אופטיות, אלא זכוכית רגילה. פתרון זה יאפשר לכם לקנות אפילו יותר זוגות משקפיים שכן מסגרת לבד היא כמובן הרבה יותר זולה ממשקפיים אופטיות.

הסרת משקפיים הוא אומנם טיפול טרנדי, אבל הוא הרבה יותר מזה. מעבר לפן האסתטי שהוא משרת הטיפול נבחן גם מבחינה רפואית ונמצא כמשפר את יכולת הראייה של המטופלים. אולי הפופולאריות הבלתי נגמרת שלו נובעת מהשילוב המוצלח של התייחסות אסתטית ורפואית גם יחד.

מה קורה בהסרת משקפיים?
טיפול הסרת משקפיים כמו כל טיפול וניתוח מתחלק לשלב ההכנות ולשלב הניתוח. בזמן ההכנות יש להגיע למכון בו יבוצע הטיפול ולעבור בדיקות ראייה והתאמה לטיפול. התנאים להתאמה כוללים גיל מינמאלי של 18 שנים, הרכבת משקפיים או עדשות והצהרה כי המספר בעיניים יציב למשך חצי שנה לפחות טרם הניתוח. לאחר שתנאים אלו מולאו ממשיך רופא העיניים לבחון את התאמת המטופל כשאנשים הסובלים ממחלות עיניים כמו גלאוקומה ירוד (קטרקט), קרנית דקה או נשים שנמצאות בהריון ימצאו בלתי מתאימים.

את שלב הניתוח, שאורך 20 דקות בלבד. מתחילים בפיסוק עיני המטופל על ידי מכונה ששומרת עליהן פקוחות, זה לא נשמע נעים - וזה לא נעים, אבל זה גם לא נורא. ברגע שהעיניים מפוסקות מטפטף אליהן הרופא טיפות מאלחשות ומרדימות שמרטיבות את העין, מוסיפות לה לחות ומונעות תחושת כאב.   
לאחר מכן נכנסת קרן הלייזר לפעולה, ממוקמת מעל לעין ומתחילה בפעולת השיוף באמצעותה היא מעצבת מחדש את קרנית העין ולמעשה מתקנת את ליקוי הראייה. פעולת קרן הלייזר מונחת על ידי נתונים אישיים של המטופל המוזנים למכונה.

המגע של קרן הלייזר עם העין אינו נעים ויכול להציק, אך הוא לא כואב.

איך הניתוח ישפיע על חיי?
הסרת משקפיים ישפיע דבר ראשון על ההופעה של המטופל, שכן מהמראה הממושקף המוכר הוא יעבור למראה נטול משקפיים או אביזרי ראייה אחרים. מעבר לכך, הניתוח יכול לגרום לכם לנתק את הקשר החם עם חנות המשקפיים ועם רופא העיניים שלכם שהיה עושה לכם בדיקות תקופתיות לראות האם המספר שלכם עלה. זה כמובן לא אומר שלא תצטרכו לבדוק את מצב הראייה שלכם, ויותר מכך, בטח תרצו לבדוק האם הניתוח באמת שיפר את מצבכם והאם המספר יורד כפי שהיה בעבר או נשאר יציב.