טיפולי אסתטיקה וגינאלית

מידע על מגוון טיפולים אסתטיים לאזור האינטימי

בשנים האחרונות מתחוללת מהפכה של ממש בכל הקשור לטיפולים וניתוחים פלסטיים ואסתטיים והם מותאמים לכל אזור בגוף שרק ניתן לחשוב עליו. המהפכה לא פסחה גם על תחום האסתטיקה הוגינאלית וטיפולים רבים ויחודיים מוצעים לנשים, לאזורים האינטמיים של גופן.
מחפש מידע אודות טיפולי אסתטיקה וגינאלית?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.

תחום האסתטיקה הוגניאלית הוא תחום שתופס תאוצה רבה בשנים האחרונות. הקידמה והפתיחות המחשבתית במערב מביאות להתייחסות גדולה יותר מצד מנתחים פלסטיים ורופאים המתמחים בתחום האסתטיקה לאזור הנשי האינטימי, וכיום, לאחר שנשים רבות כבר התרגלו להסיר ממנו שיערות ולהשאירו חשוף, הגיע תורם של טיפולים נוספים שישלימו את המראה.

מגוון הטיפולים בתחום גדול, ולא את כולם יכולים לבצע כלל המנתחים הפלסטיים או הגניקולוגים. כאשר מדובר על טיפול אסתטי בואגינה או בנרתיק חשוב למצוא רופא מומחה בתחום שיכול להבטיח תוצאות אסתטיות ורפואיות מעולות ללא פגיעה באיברים החיוניים כל כך.

להלן מגוון טיפולי אסתטיקה וגינאלית:
ניתוח שחזור קרום הבתולין
קרום הבתולין, רקמת עור דקה המכסה על הנרתיק, נקרע בדרך כלל בזמן קיום יחסי מין לראשונה. מבחינה פיזיולוגית לקריעתו של קרום הבתולין אין השפעה של ממש, אולם עבור אוכלוסיות שונות, שלמות קרום הבתולין ביום חתונתה של האישה חשובה מבחינה חברתית, תרבותית ודתית. במסגרת ניתוח שחזור קרום הבתולין תופר המנתח הפלסטי את הקרום הקרוע בעדינות באופן שיראה וירגיש טבעי. הקרום המאוחה יקרע מחדש בזמן קיום יחסי מין לראשונה לאחר הניתוח, ויעניק הן לגבר והן לאישה את אותה תחושת התנגדות קלה וטבעית. הניתוח מיועד לנשים ממגוון תרבויות המעוניינות להציג בנקודת זמן מסויימת בחיהן קרום בתולין שלם, אף על פי שקיימו בעבר יחסי מין מלאים במהלכם נקרע הקרום לראשונה.

ניתוח הצרת נרתיק
ישנן נשים שלאחר מספר לידות הנרתיק שלהן אינו חוזר למימדיו הקודמים ונשאר רחב באופן יחסי. המצב בפועל הוא שקירות הנרתיק, הקדמיים או האחורים צונחים עקב התרופפות שרירי האגן, מה שמוביל להתרחבות. מדובר בבעיה שיכולה להיות רפואית אך עבור נשים רבות היא בעיקר בין אישית שכן עקב התרחבות הנרתיק החיכוך בזמן יחסי מין יורד וההנאה של שני בני הזוג נפגמת. הפתרון עבור נשים אלו הוא ניתוח הצרת נרתיק.

ניתוח עיצוב ואגינה
צורת הואגינה משתנה קלות בין אישה לאישה ובעיקר ניתן לראות זאת על שפתי הואגינה. במידה והשפתיים החיצוניות המכסות על הנרתיק גדולות, לא סמטריות או בולטות הן הופכות לבעיה שיכולה להפריע מבחינה אסתטית (למשל בעת לבישת מכנס צמוד) או בין אישית, כאשר הן מפריעות בעת קיום יחסי מין. הפתרון המוצע הוא ניתוח עיצוב ואגינה במהלכו מהדק המנתח הפלסטי את שפתי הואגינה ומשווה להן מראה קטן ומתוח יותר.

טיפול שיא ב-G
טיפול חדשני שמיועד לנשים שמתקשות להגיע לסיפוק במהלך קיום יחסי מין או עבור נשים שאין להן קושי בהגעה לסיפוק, אך הן מעוניינות לשפר את החוויה המינית. במסגרת ההליך רופא גניקולוג מוסמך מזריק חומר טבעי אל גוף האישה ולמעשה מגדיל ומנמיך את נקודת הג'י שלה, כך שהיא הופכת נגישה יותר ועשויה להגיע לגירוי מהר יותר.
החומר המוזרק הוא, hyaluronic acid, חומר נטול הורמונים שאין חשש מפני תגובת אלרגניות בהן הגוף דוחה את החומר.

מדובר בהליך קצרצר, 8 שניות בסך הכל, ופשוט שמבוצע תחת הרדמה מקומית. נשים שעברו את הטיפול מדווחות על עלייה בתחושת הסיפוק המיני ועל חוויה אינטימית שונה וטובה בהרבה מזו שהכירו בעבר.

אויר בנרתיק בעת יחסי מין
נשים רבות מכירות את התופעה בה במהלך קיום יחסי מין נלכד אויר בנרתיק ומשתחרר כאשר הוא משמיע קולות מביכים. האויר נלכד כתוצאה מדפנות רחבות ורפויות של הנרתיק שאינן מכילות את איבר המין הגברי באופן מדוייק, ומאפשרות כניסה של אויר. הפתרון לבעיית אויר בנרתיק הוא ניתוח במהלכו מצרים את דפנות הנרתיק ומחזקים אותן, כך שיתאימו באופן מלא לאיבר המין הגברי ותו לא.

לבנאלי
Anal bleaching, הלבנת פי הטבעת הוא אחד מהטרנדים החמים ביותר בעולם המערבי בכלל ובארצות הברית בפרט. מדובר בטרנד פלסטי קוסמטי שמאפשר לנשים ולגברים להרגיש שוב צעירים, גם כאשר מדובר באזורים האינטימיים בגוף.

זו עובדה שעם השנים וההתבגרות אזורים שונים בגוף האדם הופכים כהים יותר (לדוגמה: העפעף התחתון, הפטמות ופי הטבעת). ההתכהות נובעת ממספר שינויים בהם התבגרות העור, פיגמנטציה ושינויים בפעילות ההומונאלית בגוף. מבחינה רפואית אין כל בעיה עם הגוון הכהה של אזורים אלו, אולם מבחינה אסתטית רבים חושבים כי המראה הכהה אינו מחמיא.

בשל כך, ניתן היום לעבור טיפול של הלבנת פי הטבעת לצרכים אסתטיים - לבנאלי. ההלבנה בטוחה לחלוטין ומבוצעת באמצעות משחות הלבנה המיועדות לכך.  
ההליך עצמו כולל קודם כל הסרת שיער מהאזור על מנת שניתן יהיה לחשוף אותו, טיפול כירורגי של הסרת עודפי עור קטנים / או טחורים מהאזור על מנת להעניק לו מראה נקי ויפה ולאחר מכן מריחה של המשחות המלבינות עד לקבלת תוצאה מושלמת.