יתרונות שיטת Epi-Lasik להסרת משקפיים

ניתוח הסרת משקפיים

ישנן שיטות רבות להסרת משקפיים בלייזר וכל אחת מהן משווקת כשיטה הטובה ביותר בתחום. יש קושי רב ללקוחות ולפונים לבחור בין השיטות ולהבחין בהבדלים בניהן. ההיבט הבולט ביותר בשיטות השונות הוא שלא כל המכונים מציעים את כל השיטות, וכאשר מוצאים מכון הסרת משקפיים טוב ואמין מומלץ להישמע לרופאים העובדים בו לגבי שיטת הסרת משקפיים בלייזר היעילה והמומלצת ביותר.
מחפש מידע אודות יתרונות שיטת Epi-Lasik להסרת משקפיים?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
יתרונות שיטת Epi-Lasik להסרת משקפיים
את שיטת Epi-Lasik מבצעים בכמה מהמכונים המובילים בארץ להסרת משקפיים בלייזר- מכונים אמינים, מקצועיים ובעלי רמת שירות גבוהה.
היתרונות של שיטת Epi-Lasik הם רבים, את חלקם היא חולקת יחד עם שיטות נוספות להסרת משקפיים וחלקם ייחודיים לה: 

בטיחות - התפתחות המחקר המדעי והטכנולוגיה הרפואית בתחום הסרת משקפיים היא עצומה. הדבר משפיע ישירות על בטיחות הטיפול ומעלה אותו באחוזים גבוהים. בנוסף, ההתפתחות בתחום מקלה על ביצוע הניתוח וכן על ההחלמה ממנו. שיטת Epi-Lasik היא השיטה היעילה ביותר הנמצאת היום בשוק הסרת משקפיים. השיטה משלבת בין שתי שיטות: Lasik ו- Lasek ומביאה למצב בו ניתן ליהנות מהיתרונות של שתיהן ללא החסרונות.

התאמה - שיטת Epi-Lasik מתאימה לכל מי שמעוניין בה. היא אפילו מתאימה לאנשים הסובלים מליקוי בראייה.

החלמה - ההחלמה משיטת Epi-Lasik היא פשוטה יחסית וקלה לעומת ההחלמה מניתוח הסרת משקפיים המבוצע בשיטות אחרות. ההחלמה כולל 24 שעות של צריבה ותחושת יובש בעין. לא יותר.

חדשנות - השיטה היא אחת השיטות החדישות בשוק, מה שאומר שהיא פותחה לאחר מחקרים רבים ושכללות השיטות הקיימות לכדי מצויינות.

מי שמתעניין בניתוח הסרת משקפיים מומלץ מאד שיבחן את האפשרות לעבור את הניתוח תוך שימוש בשיטת Epi-Lasik. מצטייר כי שיטה זו היא אכן השיטה המובילה והטובה בשוק שמטיבה עם הלקוחות הן מבחינה רפואית והן מבחינת תחושה אישית ובטיחות.

מחירי ניתוח הסרת משקפיים בלייזר בשיטת Epi-Lasik מבטיחים להיות הוגנים עבור הלקוחות וניתן להשוות בין המכונים השונים המציעים את הניתוח על מנת לקבל את ההצעה הטובה ביותר.