מחיר הסרת משקפיים בלייזר

כמה עולה ניתוח הסרת משקפיים בלייזר?

החלטתם שזה הזמן להיפטר מעדשות המגע או המשקפיים וכעת אתם בעיצומו של תהליך התאמה ובירור על ניתוח הסרת משקפיים בלייזר. אז בין כל השאלות על בטיחות הניתוח, יעילותו וההליך עצמו עולה מן הסתם גם שאלת המחיר. להלן כל המידע על כמה עולה ניתוח הסרת משקפיים בלייזר ואילו גורמים מרכיבים את המחיר.
מחפש מידע אודות מחיר הסרת משקפיים בלייזר?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
כמה עולה ניתוח הסרת משקפיים בלייזר?
מחיר ניתוח הסרת משקפיים בלייזר נע על מנעד רחב של מחירים ועומד על מחירים שבין 5000 ₪ ל- 12,000 ₪ לשתי העיניים. לכל עין יש מחיר נפרד כך שניתוח לשתי העיניים יכול לעלות כפול מניתוח המיועד לעין אחת בלבד. מובן שישנם גורמים רבים שמשפיעים על מחיר הניתוח, בהם: שיטת הניתוח הנבחרת (לפי התאמה לנתוני המטופל), איכות המכון להסרת משקפיים בלייזר, האם הניתוח מבוצע בשתי העיניים, ניסיונו של רופא העיניים ועוד. תוספות מיוחדות, מוצדקות או לא, מעלות את המחיר.

מבחינת עלות תועלת, בעולם המערבי כ- 25% מהבוגרים מרכיבים משקפי מרחק לתיקון קוצר ראיה. לפי חישוב שנעשה, עלות הניתוח משתווה לעלות של כ- 8 זוגות משקפיים בממוצע, או לחילופין לעלות של עדשות מגע ותמיסות ניקוי למשך 5 שנים. מכאן, שבוגרים שעוברים את הניתוח מעידים שבטווח הארוך הוא חסך להם כסף וזמן רב של התעסקות יומיומית. 

מה קובע את עלותו של ניתוח הסרת משקפיים בלייזר?
כמו כל דבר שעולה כסף, מה שקובע את עלות הניתוח הוא מידת הביקוש, טיב ואיכות השירות שמקבלים. לפיכך, נמצא שמכונים שנחשבים יקרים, לרוב מעסיקים רופאים מנוסים, משקיעים בציוד מתקדם, מקפידים להחליף ציוד ולערוך בדיקות מקיפות לפני הניתוח. מכונים שמציעים מחירים נמוכים יותר לא תמיד יחשבו ברף העליון של האיכות השירות.  

גורם מרכזי ולא פעם מכריע במחיר ניתוח הסרת משקפיים בלייזר הוא איכותו ומוניטין הרופא המנתח. לרופאים מנוסים שצברו מאות שעות ניתוח, יש ביקוש גבוה ביותר, שכן רוב האנשים לא מעוניינים לסכן את הראייה שלהם עם רופא "טירון". לכן, עבור ידיו והידע של רופא מנתח וותיק יסכימו רבים לשלם יותר. כדי לדעת האם הרופא שלכם בעל ניסיון בניתוחים פלסטיים מסוג הסרת משקפיים, מומלץ לברר עליו דרך האינטרנט, דרך מכרים ואף אפשר לבקש מהרופא עצמו המלצות שנכתבו עבורו.

יש מי שיתהה מדוע המנתח כה חשוב, הרי הניתוח מבוצע על ידי קרן הלייזר? זו תהייה מוצדקת, והתשובה היא שרופא העיניים הוא שבודק את המטופל ומזין את הנתונים למכשיר הלייזר. כך שבפעול, הוא זה שקובע כיצד תפעל קרן הלייזר ובאיזו שיטה, והוא שמכוון אותה ומשגיח בעת הניתוח.  

גורם נוסף הוא הביקוש לניתוח. כיום ישנו ביקוש רב לניתוח הסרת משקפיים בלייזר, כאשר יותר מעשרים אלף אנשים בשנה עוברים אותו. ההיצע העודף של ניתוחי הסרת משקפיים בלייזר פועל לטובת הפונים: מצד אחד המנתחים מתמקצעים, ציוד הלייזר משוכלל, וכל חידוש עולמי כבר קיים בישראל, וזאת לצד תחרות עסקית שמביאה לירידת מחירים, שבה רק החזקים שורדים. מצד שני, התחרות על המטופלים יכולה לגרום למכונים או רופאים לתת מידע מוגזם או מוטעה על מנת למשוך אליו לקוחות. לכן, חשוב לבדוק את המכון או את הרופא שמציע מחיר מפתה מדי, ייתכן והמחיר הנמוך שקיבלתם יעלה יותר בטווח הארוך.

איך אני יודע שקיבלתי מחיר הוגן עבור ניתוח הסרת משקפיים?
מחיר זול מידי לניתוח להסרת משקפיים צריך לעורר נורה אדומה. כיום, בעידן האינטרנט ניתן לברר על כל מכון או רופא שמציע לכם מחיר מפתה על ידי ברורים בפורומים בתחום, קריאת חוות דעת של מטופלים, השוואת מחירים והשירותים בפגישות אישיות במכונים וכמובן שליחת פנייה לבירור הצעות מחיר דרך טופס הפנייה באתר.

אם תגיעו עם כמה שיותר מידע לפני הניתוח להסרת משקפיים בלייזר, יש יותר סיכוי שתדעו לשאול את השאלות הנכונות. דבר טוב לעשות הוא לבקש מהמכון כמה שיותר פרטים על מה מקבלים מתחילת הליך ניתוח להסרת משקפיים ועד לסיומו.

עם זאת, חשוב לזכור שמחירים ועלויות הינם דינאמיים, טיפול שעלה לפני שלוש שנים 1000 שקלים יכול לעלות היום רק 180 שקלים. הכל תלוי בדרישה לטיפול, בכמות המכונים והקליניקות שמציעים אותו ובנגישות שלו. לכן, ניתן גם להתמקח מעט עם המכונים לגבי עלות הטיפול, במידה והיא נשמעת לכם גבוהה יחסית למצב בשוק. עם זאת קחו בחשבון שמכונים שמחזיקים ציוד מתקדם ומשלמים לצוות מיומן ומנוסה, מציגים עלויות טיפול גבוהות יותר, ובמידת מה בצדק. יכול מאד להיות ששווה להשקיע כספית בניתוח הסרת משקפיים במכון מכובד ובעל ותק שעובד עם טכנולוגיה מתקדמת מאשר לקחת סיכון עם שיטת ניתוח שהיום יודעים שהיא אינה הטובה ביותר בשוק.

מעוניינים בהצעות מחיר לניתוח הסרת משקפיים? צרו קשר דרך טופס הפנייה ותוכלו להשוות בין הצעות המחיר השונות. יצירת קשר עם שני מכונים לפחות תוכל להעניק לכם תמונה של העלויות ושל הטכניקות המובילות להסרת משקפיים שמתאימות לנתונים האישיים שלכם.