ניתוח פזילה בדרום

ניתוח לתיקון פזילה

ניתוח לתיקון פזילה הוא ניתוח מבוקש על ידי מי שסובל מפזילה. תופעת הפזילה אינה תופעה נעימה מבחינה אסתטית ומרבית האנשים הסובלים ממנה אינם מתרגלים ואינם אוהבים את מראה עיניהם. רבים מדווחים כי הפזילה מביכה אותם ומביישת אותם וכי הם מתקשים להשיר מבט ולתפקד כפי שהיו רוצים בסיטואציות חברתיות.
מחפש מידע אודות ניתוח פזילה בדרום?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.

מהי פזילה?
פזילה היא כאמור אינה תופעה אסתטית, אך מעבר לכך, היא יכולה להעיד על בעיות וליקויים תפקודיים של העיניים. מי שסובל מפזילה מעוניין לתקן אותה הן בשל הפגיעה האסתטית והן בשל הפגיעה התפקודית.

בניגוד לניתוחים אחרים המוצגים באתר, ניתוח לתיקון פזילה הוא ניתוח שנערך על ידי רופא עיניים ולא על ידי מנתח פלסטי.

בזמן ניתוח פזילה מטרת הרופא המנתח היא לאזן מחדש את ששת שרירי גלגל העין, כך שכל השרירים יהיו מתואמים ושני גלגלי העיניים יהיו מקבילים. לרוב המנתח ימצא כי יש שריר רפוי מידי או כזה המתוח חזק מידי ואותם הוא ישנה. בשיטה חדשה המכונה "תפרי התאמה" יכול המנתח לשנות את המתח של השרירים ולקבע אותם, ולאחר מכן להעיר את המטופל על מנת לצפות בתוצאת השינוי שעשה. במידה והתוצאה מספקת הניתוח הסתיים ואם לא, אז המטופל מורדם שנית והמנתח מבצע שיפורים.

לניתוח פזילה אין כמעט סיכונים שכן הוא מבוצע בחלק החיצוני של העין הסיכון היחיד הוא לזיהום, אך הדבר נדיר וניתן לטיפול.
חלק מהמטופלים יראו את תוצאות הניתוח כבר יומיים אחריו, אחרים יחכו עד חודשיים אחרי הניתוח על מנת לצפות בתוצאות הסופיות.

טיפול בפזילה בדרום
אנשים המתגוררים בדרום ומעוניינים לטפל בפזילה יכולים לעשות זאת באחד מבין מגוון המרכזים הרפואיים הנמצאים בדרום ומתמחים בבריאות העין. מרכזים אשר עוסקים בבריאות העין מציעים טיפולים בפזילה וכן ניתוח לתיקון פזילה אשר משפר הן המראה של העיניים והן את היכולת שלהן לתפקד כראוי.