ניתוח פזילה במרכז

מידע על ניתוח תיקון פזילה במרכזים רפואיים במרכז הארץ

פזילה היא ליקוי בולט בעיניים ובפנים בכלל והיא יכולה להוות מקור למבוכה וקושי בחברה. בנוסף, פזילה יכולה להעיד על בעיה תפקודית בראייה ולהקשות על התפתחות תקינה של הראייה המרחבית, ראיית עומק ותפיסת תלת מימד. כיום, מי שרוצה לתקן את הפזילה ולהיפטר ממנה יכול לעשות זאת בקלות יחסית באמצעות טיפול בפזילה וניתוח תיקון פזילה.
מחפש מידע אודות ניתוח פזילה במרכז?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.

ניתוח תיקון פזילה
פזילה היא תופעה בה גלגלי העיניים אינם מקבילים האחד לשני ואינם מתמקדים על אותה נקודה במרחב. בפועל, בזמן שעין אחת ממוקדת על אובייקט מסוים, העין השנייה מסתכלת לכיוון אחר. הדבר מוביל לליקוי בתפיסת עומק, תלת מימד וליקוי בתפיסה מרחבית תקינה. בנוסף, פזילה שמתחילה בגיל ילדות ואינה מטופלת עלולה לגרור היווצרות של עין עצלה.

לאחר פנייה לרופא מומחה בתחום ואבחון סוג הפזילה ניתן להתאים לה טיפול הולם ויעיל. באופן כללי פזילה ניתנת לתיקון במספר דרכים, לא כולן ניתוחיות. תחילה ניתן לבצע תיקון ראייה באמצעות הרכבת משקפיים או סגירת העין החזקה (באמצעות משקפיים או רטייה), ורק במידה וכל האופציות הלא ניתוחיות מוצו פונים לניתוח תיקון פזילה.

במסגרת הליך ניתוח תיקון פזילה מאזן הרופא את שרירי העין על ידי החלשת השרירים החזקים וחיזוק אלו החלשים. דבר זה יוצר שיוויון ואיזון ומתקן את המיקוד כך שהפזילה נעלמת. את תוצאות הניתוח הראשוניות ניתן לראות כמה ימים לאחר הניתוח, כאשר העיניים מתיישרות, הופכות מקבילות והפזילה נעלמת. בתוצאות הסופיות ניתן לצפות כחודשיים בממוצע לאחר הניתוח.

ניתוח תיקון פזילה במרכז
במרכז הארץ, ובעיקר בעיר תל אביב מתקבצים כל היפים והיפות ומעבר לכך, מקובצת אוכלוסיה רחבה ביותר. ליקוי דוגמת פזילה, שהינה ליקוי אסתטי ורפואי בעיניים, יכול להפריע מאד לכל אדם בכל גיל להתערות בין הסובבים ולפתח ביטחון עצמי שיאפשר לו להשיג כל מטרה ויעד. באזור מרכז הארץ פועלים מרכזים רפואיים רציניים, אותם מנהלים רופאי עיניים מומחים המציעים אבחון של הבעיה, טיפול בפזילה ובמקרה הצורך ניתוח תיקון פזילה.

גם אנשים שאינם מתגוררים באזור המרכז מגיעים לא פעם למרכזים הרפואיים המתמחים בתחום בריאות העיין ותקינות הראייה ונהנים מהשירות של הרופאים המובילים בתחום.  

מי שסובל מפזילה או שילדיו סובלים מפזילה ומי שמעוניין לאבחן או לשלול פזילה מומלץ לו שיפנה בהקדם למומחים בתחום ויקבל טיפול הולם שיוכל להביא לפתרון הבעיה ולמנוע התדרדרות שלה. 

צור קשר עם המוסדות המובילים בארץ לניתוח פזילה במרכז
פרופ' יאיר מורד
פרופ' יאיר מורד
מיקום בארץ: ראשון לציון מרכז רפואי עתידים, מרכז רפואי נארא
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.