ניתוח פזילה בצפון

ניתוח תיקון פזילה

פזילה היא ליקוי ראייה בו גלגלי העיניים אינם מקבילים. בשל עובדה זו הם גם אינם מצליחים להתמקד על אותה נקודה במרחב. בפועל, כאשר יש פזילה, עין אחת ממוקדת על אובייקט X בזמן שהעין השנייה ממוקדת על אובייקט Y. אבחון של פזילה בגיל מוקדם וטיפול בה נחשב קריטי.
מחפש מידע אודות ניתוח פזילה בצפון?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.

ניתוח תיקון פזילה
אנשים הסובלים מפזילה מדווחים כי היא מקור למבוכה עבורם והיא מקשה עליהם את ההתנהלות בסיטואציות חברתיות ואינטימיות שונות. בנוסף, פזילה יכולה להעיד על ליקוי תפקודי של הראייה כגון קושי בקריאה וכתיבה ופגיעה ביכולת הערכת עומק, מרחק וראייה של תלת מימד. הטיפול בפזילה בשלבים המוקדמים נחשב בעיני רופאי העיניים המומחים בתחום לקריטי וככל שהטיפול יעשה בגיל מוקדם יותר כך הסיכוי לשיפור משמעותי עד תיקון הפזילה עולה.

כיום מי שמעוניין להיפטר מבעיית הפזילה יכול לעשות זאת באמצעות ניתוח פשוט יחסית במהלכו רופא העיניים מאזן מחדש את שרירי גלגל העין כך ששתי העיניים תהיינה מקבילות. את הטיפול מתחילים בכל אופן מאבחון מדוייק של סוג הפזילה ובילדים צעירים סביר כי לפני החלטה על הליכה לניתוח יעשו מאמצים לטפל בפזילה בדרכים אחרות, לא ניתוחיות.

כאמור, טרם פנייה לניתוח מנסה הרופא לסייע למטופל באמצעיים לא פולשניים כמו הרכבת משקפיים, או כיסוי של העין החזקה ברטייה על מנת לחזק את העין הפוזלת. רק במקרים בהם אין שיפור פונים לניתוח תיקון פזילה.

תוצאות ניתוח זה נראות בחלקן כבר יום או יומיים אחריו, והן מתייצבות במשך החודשיים אחר כך עד שניתן לראות את התוצאות הסופיות.

ניתוח פזילה בצפון
בצפון הארץ ממוקמים מרכזים רפואיים המתמחים בבריאות העין ומנוהלים על ידי רופאי עיניים בעלי שם. המרכזים הרפואיים השונים מציעים טיפול בפזילה בדרכים שונות וכן ניתוח לתיקון פזילה. במידה ואתם חושדים כי לילדכם יש פזילה או שאתם סובלים מפזילה פנו בהקדם למומחים בתחום על מנת שיוכלו לאבחן את המצב ולהמליץ על טיפול.