ניתוח פזילה בתל אביב

מידע על ניתוח תיקון פזילה במרכזים רפואיים בתל אביב

פזילה היא בעייה תפקודית בעין המעידה על פגיעה ביכולת לראות תלת מימד ולפענח רמזי עומק, וכן היא מקשה על קריאה וכתיבה. בנוסף, פזילה היא כמובן גם בעייה אסתטית שקשה ואפילו לא ניתן להסתיר והיא יכולה להביך את הסובל ממנה ולהקשות עליו בסיטואציות חברתיות שונות ובהצגה עצמית. הטיפול בפזילה כולל מספר אפשרויות בהן טיפולים לא פולשניים בהם מלמדים ומאמנים את העין לעבוד בצורה נכונה ובמקרים בהם לא נראה שיפור או שהפזילה היא קיצונית בוחנים אפשרות של ניתוח לתיקון פזילה.
מחפש מידע אודות ניתוח פזילה בתל אביב?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.

ניתוח לתיקון פזילה
כיוון שפזילה היא ליקוי שקשה להסתיר הפתרונות האסתטיים שכוללים בעיקר משקפי שמש כהים, או תספורת בה חלק מהפוני מסתיר את העין, אינם מספקים את הסובלים ממנה. מעבר לכך, פתרונות אלו אינם מספקים מענה מענה רפואי לבעיית הפזילה. כיום, מי שמעוניין לתקן את הפזילה יכול לעשות זאת באמצעות ניתוח פשוט.

טיפול בפזילה
במהלך ניתוח פזילה עובד רופא העיניים על ששת שרירי העין במטרה לאזן בינהם, כך שהעיניים יהיו מקבילות. שרירים חלשים הוא מחזק, ושרירים חזקים הוא מרפה מעט. בשיטה חדשנית המכונה "תפרי התאמה", לאחר שביצע את התיקון הראשוני, מעיר המנתח את המטופל ובוחן את העין ואת מצב הפזילה. במידה ויש צורך בשיפור נוסף הוא מרדים אותו בשנית ומבצע מקצה שיפורים לפי מה שראה בזמן הערות.

ניתוח פזילה הוא לא הטיפול הראשוני שמציעים לאלו הסובלים מפזילה. לרוב לפני הניתוח יעשה ניסיון לתקן את הפזילה באמצעים פולשניים פחות דוגמת הרכבת משקפיים ייחודיים או סגירת העין החזקה על ידי רטייה לצורך חיזוק שרירי העין החלשה.

כיומיים לאחר הניתוח רואים את התוצאות הראשוניות, כאשר כחודשיים אחרי הניתוח, העיניים כבר מתייצבות והמוח מתרגל לקלטים החדשים וניתן לראות את התוצאה הסופית. רופאי העיניים מציינים שמטופל שלא יהיה שבע רצון מהתוצאה יוכל לעבור ניתוח נוסף.

טיפול בפזילה בתל אביב
בתל אביב ממוקמים מרכזים רפואיים המתמחים בבריאות העין ומציעים פתרונות לפזילה. במידה ומעוניינים לאבחן את הפזילה ולהתאים לה את הטיפול היעיל ביותר מומלץ לגשת לרופא עיניים המתמחה בתחום. לא כל רופא עיניים יכול להתאים טיפול לפזילה או לבצע ניתוח לתיקון פזילה. על מנת לעבור את הניתוח יש לפנות למומחה בתחום.

כאמור, בתל אביב ממוקמים מרכזים רפואיים המתמחים בתחום ומומלץ לפנות אליהם ולהשקיע את זמן ההגעה על מנת לקבל את הטיפול הטוב ביותר האפשרי. 

צור קשר עם המוסדות המובילים בארץ לניתוח פזילה בתל אביב
פרופ' יאיר מורד
פרופ' יאיר מורד
מיקום בארץ: ראשון לציון מרכז רפואי עתידים, מרכז רפואי נארא
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.