טיפול בעין שקועה בתל אביב

היום יש טיפול בעין שקועה באמצעות הזרקה!

יש לך כתם שחור מתחת או מסביב לעיניים? לא מבין מאיפה העיגולים השחורים האלו הגיעו? יכול להיות שיש לכם עין שקועה והצבע השחור שאתם רואים נובע ישירות מהשקע בעצמות או בשל הידלדלות של רקמת השומן באזור. כך או כך, יש טיפול למצב וניתן להעלים את השחור מסביב לעיניים ואת המראה העייף באמצעות הזרקת חומרי מילוי לאזור.
מחפש מידע אודות טיפול בעין שקועה בתל אביב?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
טיפול בעין שקועה
ישנן כמה סיבות להיווצרות מראה של עיגולים שחורים מתחת או מסביב לעיניים. פעמים רבות התופעה מתחילה להיות בולטת בגילאים מבוגרים יותר והיא נקשרת להידלדלות של שומן באזור מה שמביא ליצירת שקעים. המראה של עיגולים שחורים מסביב לעיניים אינו מחמיא ומציג אדם עייף ומבוגר, למרות שהדבר לאו דווקא נכון.

כאשר מאבחנים שהשחור מסביב לעיניים והמראה העייף נוצר כתוצאה משקע טבעי וגנטי במבנה הגולגולת או מהדלדלות רקמת השומן מסביב לעין, הטיפול האסתטי המוצע הוא טיפול בהזרקת חומרי מילוי. הזרקת חומרי המילוי גורמת לשקעים ולצללים להיעלם או להטשטש ובכך מביאה גם להיעלמות הצבע השחור. הזרקת חומר המילוי מעניקה פתרון אסתטי גם עבור מי שסובל מכהות תחת העיניים ופיגמנטציה.

במסגרת הטיפול מוזרק לסביבת העין חומר מילוי טבעי מקבוצת חומצה היאלורונית. מדובר בחומרי מילוי טבעיים הנוצרים בגוף ובשל כך הם חומרים שמרבית המטופלים אינם מפתחים אליהם אלרגיות. בנוסף, עובדת היותם טבעיים גורמת גם לכך שהם נספגים בגוף לאחר כמה חודשים עד שנה, אפקט שמצריך מהמטופל לחזור על הטיפול.

חומר המילוי מוזרק אל ביו שכבות העור וממלא אותן. בכך הוא מביא למילוי השקע והעלמת הצללים ובו זמנית מעודד ייצור של קולגן ואלסטין שמעניקים לעור מראה בריא.

טיפול בעין שקועה בתל אביב
הזרקת חומר מילוי בסביבת העין לצורך העלמת שחור בעיניים מוצעת בקליניקות רבות העוסקות באסתטיקה רפואית. בתל אביב מרוכזות מספר רב של קליניקות ומנתחים פלסטיים העוסקים בכל תחום ההזרקות ובתוך כך גם בהזרקת חומרי מילוי למילוי שקעים בעיניים. לא כל קליניקה העוסקת בהזרקות מציעה גם את הטיפול הייחודי הזה ומומלץ לברר איתן טרם ההגעה.

בנוסף, כאשר עושים את שיחת הטלפון הראשונה לקליניקה או למנתח הפלסטי רצוי לשאול אותו האם יש להביא בדיקות קודמות של אזור העיניים שיסייעו באבחון הבעיה, לפני שמתחילים בטיפול.