קולגן חומר מילוי קמטים

קולגן - השיטה המהירה לטיפול מילוי קמטים

גיל, גנטיקה, קרינת שמש, עישון, תזונה לקויה וגורמים נוספים הם שמביאים להיווצרותם של קמטים בעור. כיום, כאשר רבים מעוניינים במראה עור פנים חלק ובריא, כפי שהיה להם בצעירותם פותחו מספר שיטות טיפול למילוי קמטים והצערת העור. אחת הדרכים הפופולאריות והיעילות לעשות זאת היא באמצעות מילוי קמטים בקולגן.
מחפש מידע אודות קולגן חומר מילוי קמטים?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.

מילוי קמטים בקולגן
קולגן הוא חלבון טבעי המהווה חומר בניין לרקמות רבות בגופנו כגון: עצמות, רקמות חיבור ועור. הקולגן עוזר בהענקת נפח לעור ומראה רענן. כחלק מתהליך ההזדקנות הטבעי של הגוף שלנו, אנו מאבדים מרקמת הקולגן והתוצאה של אובדן זה היא עור מלא קמטים ורפוי. הסיבה שקולגן הינו חומר מילוי קמטים מצליח ופופולארי היא מכיוון שהוא משיב לעור את אותו קולגן טבעי שאבד. 

קולגן משמש לשיפור המראה ומרקם העור, מילוי קמטים, שקעים וגומות, העלמת קמטים, מילוי השפתיים והעיצוב שלהם, הדגשת עצמות לחיים, מילוי שקעים מתחת לעיניים ושיפור מראה של צלקות בפנים ובגוף.

כמרבית הליכי מילוי קמטים, גם מילוי קמטים בקולגן נעשה על ידי סדרת הזרקות תת עורית באופן נקודתי. מילוי קמטים בחומר זה משפיע באופן מידי על ידי הצערת מראה העור והחלקת הקמטים. במהלך טיפול מילוי קמטים בקולגן, הקולגן מוזרק ישירות אל מתחת לעור. ההזרקה מבוצעת תחת הרדמה מקומית בלבד, ויתכן כי המטופל יחוש באי נוחות מסוימת מפעולת ההזרקה שמתבצעת על ידי רופא מיומן.

פעולת הזרקת קולגן לצורך מילוי קמטים היא בטוחה ונמשכת זמן קצר. בנוסף לבטיחות, התוצאה מתקבלת באופן מיידי ומעניקה מראה צעיר וטבעי. יתרון מרכזי של החומר הינו באפשרות לחזור במהרה לשיגרה עם מינימום של סימנים כגון אדמומיות או נפיחות. תוצאת הטיפול בקולגן למטרת מילוי קמטים נשמרת למשך שנה. על מנת לשמר את התוצאה מומלץ לחזור על הטיפול אחת לשנה. 

חומר מילוי קולגן
הקולגן שמקורו מן החי נחשב חומר מילוי קמטים עמיד ולכן נמצא הרבה יותר בשימוש לעומת קולגן הומאני שהשימוש בו פחת מאוד עם השנים. מילוי קמטים בעזרת קולגן הינו בטוח ואינו דורש ביצוע בדיקת רגישות ואלרגיה מקדימה.

הקולגן הוא חומר המילוי הראשון שאושר לטיפול על ידי מינהל התרופות האמריקאי. האישור לשימוש בבני אדם ניתן לאחר גילוי העובדה שעל-ידי חיתוך קצות המולקולות (החלקים שבהם מתרכז כל המידע החיסוני שלהן) של הקולגן ניתן להזריק לבני אדם קולגן שמקורו בבקר, תוך סבירות נמוכה לקבלת תגובות חיסוניות.