רסטילן חומר מילוי קמטים

טיפול מילוי קמטים על ידי הזרקת רסיטלן

רסטילן הוא חומר על בסיס חומצה היאלרונית שמשמש לצורך טיפול מילוי קמטים. רסיטלן הוא אחד מהחומרים הפופולאריים ביותר למילוי קמטים, הוא בעל יתרונות רבים וקליניקות רבות בוחרות לעשות בו שימוש במסגרת טיפוליהן.
מחפש מידע אודות רסטילן חומר מילוי קמטים?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.

ממה מורכב רסטילן?
רסטילן הוא חומר מילוי קמטים שמורכב מחומצה היאלרונית- חומצה שקיימת בגוף באופן טבעי. החומצה הילארונית שבעורנו סופחת אליה מים ומעניקה לעור לחות ונפח. עם השנים הריכוז של החומצה היאלרונית בעור יורד ונוצרים קמטים ומראה עור יבש. לכן, על מנת לחדש את מלאי החומצה ההיאלרונית וכדי לרענן את עור הפנים ולהביא להעלמת קמטים משתמשים ברסטילן כחומר מילוי קמטים.

השימושים הקוסמטיים של רסטילן מגוונים ובסופו של דבר נועדו לתת לעור מראה צעיר, חלק ומלא. ניתן בעזרת רסטילן למלא קמטים בפנים- בחלק שבין האף לפה, בעיניים, בזווית של הפה, ניתן לעבות שפתיים ולמלא לחיים. בנוסף לפנים, ניתן להזריק רסטילן באזור הצוואר ובידיים.

טיפול מילוי קמטים ברסטילן הינו הליך פשוט שלוקח זמן מועט. הטיפול עצמו כולל זריקות רסטילן בחלקים שרוצים למלא בפנים או בגוף. אין הרדמה והמטופלים חוזרים לשגרה זמן קצר מיד לאחר הטיפול. לאחר הזריקה, הרסטילן נשאר בגוף לתקופה ממושכת של שנה ובסופו של דבר מתפרק הרסטילן בטבעיות בגוף.

השימוש ברסטילן למילוי קמטים אושר על ידי ה- FDA - מנהל התרופות האמריקאי. עובדה זו מעידה על הרסטילן כחומר בטוח ואמין. על מנת לקבל אישור מה- FDA, יש לעבור שנים של בדיקות וניסויים קליניים, שהוכיחו כי הרסטילן אינו גורם פגיעה במטופלים. 

רסטילן מורכב מחומרים טבעיים
בניגוד לחומרים אחרים שמשמשים למילוי קמטים, רסטילן אינו מכיל בתוכו חומרים מהחי. איכות זו של הרסטילן הופכת את החומר לנגיש עבור אנשים הנמנעים מסיבות מוסריות להשתמש במוצרים קוסמטיים שמורכבים מהחי או שנוסו על בעלי חיים. יתרון נוסף הנובע מכך שהרסטילן לא מכיל חומרים מין החי, הוא בכך שאנשים שאלרגיים למוצרים מסוימים מהחי, יכולים להשתמש ברסטילן מכיוון שהוא לא יגרום להם לאלרגיות. עובדה זו גם חוסכת זמן למטופלים ברסטילן מכיוון שלא נדרש בדיקה מוקדמת של רגישות לחומרים.

מילוי קמטים ברסטילן - מחירים
מחיר הטיפול הרסטילן מגוון והוא נע בין אלף לשלושת אלפים. מחיר החומר די קבוע אך השוני בין המחירים נקבע בעיקר לפי איכות הרופא שיעביר את הזריקה. בעבר רק מנתחים פלסטיים היו עורכים את זריקת רסטילן, אך כיום בעקבות העלייה בפופולאריות של הרסטילן גם רופאי עור החלו לערוך זריקות רסטילן.

מוצרי רסטילן למילוי קמטים:
רסטילן טאצ' - למילוי קמטים עדינים.
רסטילן פרלן - הנועד למילוי קמטים יותר עמוקים.
רסטילן סאב קיו - מילוי קמטים ועיבוי הלחיים.
רסטילן ויטל - לטיפולי מיזותרפיה ללחות ונפח.
רסטילן ליפ - לשימוש בעיקר באזור השפתיים.

צור קשר עם המוסדות המובילים בארץ לרסטילן חומר מילוי קמטים
פרפקט שירותי רפואה אסתטית
פרפקט שירותי רפואה אסתטית
מיקום בארץ: פתח תקווה
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
העלמת קמטים
מילוי קמטים
מילוי קמטים