יישור שיניים שקוף

יישור שיניים שקוף בפלטת אינויזיליין

מעוניינים לעבור טיפול יישור השיניים, אך גשר ברזלי על השיניים כבר לא באופנה עבורכם, לא צריך להתייאש ולחיות עם שיניים עקומות. היום ניתן לעבור יישור שיניים שקוף. כלומר, ליישר את השיניים אך עם זאת לא לכסות אותם בברזלים.

מחפש מידע אודות יישור שיניים שקוף ?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.

יישור שיניים שקוף - מידע כללי
יישור שיניים שקוף נועד להסתיר את המכשירים אשר מיישרים את השיניים מכיוון שאלו לא אסתטיים עבור חלק מהאנשים. השיטה הנפוצה ביותר ליישור שיניים שקוף היא האינויזיליין. בשיטה זו מורכבת פלטה שקופה על השיניים אשר יוצרת לחץ על השיניים ובכך מסדרת אותן למקום הרצוי בחניכיים.

לפני כל טיפול יישור שיניים הרופא אשר מטפל בכם יבדוק את התאמתכם לטיפול. לרוב יישור שיניים שקוף נועד עבור אנשים מבוגרים אשר סיימו את תקופת גדילת השיניים.

יישור שיניים שקוף בפלטת אינויזיליין
הפלטה שבה משתמשים בשיטת אינויזיליין היא שקופה, ניתנת להסרת ומותאמת אישית למבנה השיניים של כל מטופל. על מנת להתאים אותה למבנה השיניים, תחילה יצלמו ברנטגן את השיניים וייקחו את מידות השיניים על ידי הטבעת השיניים בתוך סד. מההטבעה בסד מאפשרת ליצור מודל של השיניים שלכם.

לאחר מכן, על בסיס התבנית והצילומים נקבע הטיפול במעבדות אינויזליין בארצות הברית. לשם יישלחו הצילומים והתבניות המוטבעות שלכם על מנת שיתאימו לכם פלטות המותאמת במיוחד עבורכם. ההתאמה ביישור שיניים שקוף נעשית דרך טכנולוגיה מתקדמת של הדמיה בשלושה מימדים אשר מחכה את תזוזת השיניים בטיפול. לכל שלב של הטיפול נוצרת פלטה שמורכבת לתקופה מסוימת שבסיומה מחליפים בפלטה אחרת. לאחר תקופת המתנה של כמה שבועות, תקבלו מרופא השיניים את סט הפלטות ותוכלו להתחיל בטיפול.

שימו לב שהרופא אשר מטפל בכם בשיטת אינויזליין עבר הכשרה מקיפה בסוג זה של טיפול.

מה היתרונות של אינויזיליין?
היתרון ביישור שיניים שקוף הוא בכך שאת הפלטה ניתן להסיר לארוחות וכאשר מנקים את השיניים. בכך, בניגוד ליישור שיניים בפלטה קבועה, אפשר לשמור על רמה גבוהה יותר של היגיינת הפה. על מנת שהטיפול יצא מוצלח, יש להקפיד לשים את פלטות למשך זמן הנדרש ולא לשכוח להרכיב אותן. אם שוכחים לשים פלטה לזמן מה, ייתכן ונפגע בהמשך הטיפול אשר מבוסס על התוצאות אשר הפלטה הנוכחית אמורה לתת.

ישנן שיטות נוספות ליישור שיניים שהינן שקופות כמו פלטה אשר הקוביות עשויות מחומר שקוף או לבן, או קוביות אשר מורכבות בחלק האחורי של השיניים כך שהם אינן גלויות.