יתרונות הסרת משקפיים בלייזר

הסרת משקפיים

אחד הדברים המדוברים ביותר בניתוח הסרת משקפיים בלייזר הוא היתרונות שלו ולא בכדי. ניתוח הסרת משקפיים בלייזר הוא ניתוח שמשנה את כל אורך החיים ולמעשה עושה שינוי בדברים הקטנים שמרכיבית את חיינו - הרכבה של המשפיים בבוקר, ניקוי שלהם, הסרה שלהם לרגע לאחר גשם, הורדה של המשקפיים אחרי התעטשות, החזרה שלהן וסידור המראה ועוד ועוד...
מחפש מידע אודות יתרונות הסרת משקפיים בלייזר?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
אנשים רבים אומנם התרגלו לחיות עם המשקפיים אך חשוב לזכור שהיום זה לא הכרח. ניתוח הסרת משקפיים פשוט ומהיר יכול לפתור את הבעיה ולשפר את הראיה בין רגע.  

יתרון מספר אחד - אין יותר משקפיים!
היתרון הראשון והמדובר ביותר בתחום הסרת המשקפיים הוא זה שמרגע שעברתם את הניתוח אין יותר צורך בהרכבת משקפיים או עדשות. בין רגע הרגלים של שנים יכולים להיעלם והעיניים רואות את העולם בלי חוצצים.  

התחושה היא חדשה, משוחררת, ולפעמים מוזרה בהתחלה. יש אנשים שמדווחים כי בתחילה הם בוחנים את העיניים, האם הן באמת יכולות לראות את העולם בלי העזרה החיצונית. ולמרבה ההפתעה הם מגלים שהן יכולות ועושות זאת בקלות.   

הניתוח שנחשב לפשוט ומהיר עושה פלאים בין רגע ומעלים לא רק את המשקפיים, אלא גם את הכינויים השונים שדבקו במרכיבי המשקפיים - משקפופורים, אבו ארבע, תחתיות של ערק, ממושקפים ועוד.  

יתרון שני - טכנולוגיה
לא היו כל כך הרבה המלצות על הניתוח אם הטכנולוגיה עליה הוא מסתמך לא היתה כל כך טובה. ובאמת הטכנולוגיה שמובילה את ניתוח הסרת משקפיים בלייזר היא מהמפותחות והחדישות בעולם. טכנולוגיה זו מאפשרת לקיים את הניתוח בדיוק מיירבי ותוך התאמה מדוייקת לפרט ולצרכיו הספציפיים. הניתוח אינו כולל יד אדם, וקרני הלייזר פועלות בהתאם לנתונים שהן מקבלות מסריקה של עינו של המטופל. כך שבאמת אין מקום לטעויות.   

הציוד והמכשור המתקדם מאפשרים לעבור ניתוח באופן המוצלח ביותר, ביעילות ומהירות.  

יתרון שלישי - שיפור הראייה
משום מה פחות מדברים על יתרון זה, אבל ניתוח הסרת משקפיים משפר את איכות הראייה. לא רק שהוא פותר את בעיית הראייה הוא לא פעם גם עושה יותר מזה. השיפור באיכות הראייה מתאפיין בכך שהעיניים מתחזקות ואם בעתיד הייתה צפויה התדרדרות של הראייה, כפי שקורה פעמים רבות בהם המספרים עולים, לאחר ניתוח הסרת משקפיים יש סיכוי טוב שלא תהיה התדרדרות או שתהיה איטית הרבה יותר.  

לאחר סקירה זו נראה שאין כלל חסרונות לניתוח הסרת משקפיים בלייזר. כמובן שיש מעט סיכונים ויש אנשים שלא בטוחים שהם רוצים להיפטר מהמשקפיים לצמיתות, אבל כל זה באמת מתגמד למול שלל היתרונות של הניתוח שהוא הרבה יותר מאסתטי.
הסרת משקפיים