מחיר יישור שיניים

כמה עולה יישור שיניים?

אם אתם או אחד מילדכם סובלים משיניים עקומות או שבהמלצת רופא פניתם לאורתודנט בכדי לעבור יישור שיניים וסביר להניח לזכות בגשר לשיניים, מומלץ לבדוק לפני שנותנים את השיק כמה זה יעלה לכם. טרם התחלת התהליך בררו כמה יעלה התהליך של יישור שיניים, ממה צריך להיזהר בדרך כדי שהמחיר לא יעלה ומה יכול להוזיל את המחיר של יישור שיניים.
מחפש מידע אודות מחיר יישור שיניים?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
מחיר יישור שיניים והגורמים אשר משפיעים עליו
מחיר יישור שיניים אינו אחיד, וקשה לנבא אותו מראש. לכל מטופל או מטופלת מתאימים תוכנית טיפול ייחודית ליישור שיניים שבממוצע אורכת בין שנה לשלוש שנים. אך לרוב, צפו לכך שהמחיר ליישור שיניים יכול להתחיל ב 6,000 שקל ולהגיע ליותר מעשרים אלף שקל. כדי להקל על הכיס, מומלץ לבדוק דרך חברת הביטוח שלכם אם הביטוח מכסה את סוג זה של טיפול, אם הוא אכן מכסה זה יכול להוזיל לכם את מחיר הטיפול.

עבור יישור שיניים לילדים, המחיר יהיה זול יותר ומשך הטיפול קצר יותר, כמו כן, רוב הביטוחים מכסים סוג זה של טיפול. לעומת זה, יישור שיניים למבוגרים יקר יותר, אורך יותר זמן לעיתים לא מבוטחים על וג זה של טיפול.

גורם משמעותי נוסף אשר משפיע על מחירו של טיפול יישור שיניים הוא המקום שבו עורכים את טיפול יישור שיניים. לרוב יישור שיניים הנעשה במרפאות פרטיות יהיו יותר יקר מאותו טיפול במרפאות קופות החולים. דבר זה נובע משתי סיבות עיקריות- ביקוש גבוהה לטיפולים פרטיים ורופאים מומחים הגובים מחיר יקר.

יישור שיניים - איך בוחרים רופא שיניים מומחה ליישור שיניים?
מכיוון שיישור שיניים הוא הוצאה משמעותית לאורך זמן, חשוב לעשות בירורים מקיפים לפני שמתחילים בתהליך. ראשית שימו לב מי הרופא אשר יטפל בכם. כיום כל רופא שיניים יכול לערוך יישור שיניים, אך עדיף לעבור יישור אצל מומחה, אורתודונט, אשר התמחה במשך שלוש שנים וחצי בתחום ובקיא בכל השיטות היישור בהן כמובן גשר לשיניים.

יש מעט רופאים מומחים ביישור שיניים והרבה רופאי שיניים שערכו השתלמות כזו או אחרת. לכן, בררו על רופא השיניים לגבי הכשרתו- האם הוא מומחה רשום, או שמה הוא עבר רק הכשרה של כמה חודשים. ניתן לבדוק אם הרופא שלכם הוא מומחה באתר משרד הבריאות- שם מופיע מספר רישיון הרופא ומספר רישיון מומחה. שימו לב שישנם רופאים ותיקים אשר לא ערכו את ההתמחות שכזו מכיוון שלא הייתה בזמן לימודיהם, אך מכיוון שהם צברו ניסיון של שנים ביישור שיניים, הם יהיו טובים לא פחות (ולעיתים יותר) מרופא מומחה מתחיל.

כדי שיישור השיניים יעבור בהצלחה ולא יתארך ויעלה לכם יותר כסף, כדאי להישמע להוראות רופא השיניים לכל אורך הטיפול, דבר זה יכול להוזיל בטווח הארוך את עלות הטיפול בכך שלא תצטרכו לפנות שוב ליישור שיניים וגם בכדי שהטיפול עצמו יהיה יותר מוצלח ומהיר.

כדי להקל על הבירורים מלאו את הפרטים שלכם בטופס ותנו למרפאות השיניים לחזור אליכם.