ניתוחים פלסטיים באזור האגן

מידע על מגוון ניתוחים פלסטיים באזור האגן

ניתוחים פלסטיים החלו באופן היסטורי בניתוחים שהתמקדו באזור הפנים ויועדו לחיילים שנפצעו בקרב עברו שינוי גדול עם השנים ובהדרגה הפכו להיות ניתוחים המוצעים לכלל האוכלוסיה ויותר מכך, ניתוחים הפועלים על מספר גדול של אזורים בגוף בהם גם אזור הבטן והאגן. לאחר שנים של ניתוחים פלסטיים, החלו להתפתח ניתוחים פלסטיים המיועדים לישבן וכן לאברי המין, הן הנשיים והן הגבריים. אומנם ניתוחים אלו עדיין אינם "פופולאריים" ונדרש קצת יותר אומץ בכדי לעבור אותם, אך חשיבותם אינה פחותה.
מחפש מידע אודות ניתוחים פלסטיים באזור האגן?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
ניתוחים פלסטיים באזור האגן:
שאיבת שומן
עיצוב ישבן
עיצוב ישבן בסיליקון
הרמת ישבן ברזילאית

שחזור קרום הבתולין
הצרת נרתיק
עיצוב ואגינה
הגדלת פין
הגדלת פין - שאלות ותשובות

כיצד לבחור מנתח פלסטי?

כאמור ניתוחי אגן הם אולי לא הניתוחים הכי פופולאריים בשוק הניתוחים הפלסטיים אך מרגע שהתפתחו ועשו עליה לישראל יש להם קהל ולא קטן. ניתוחים אלו אומנם מכונים ניתוחים פלסטיים אך כאשר מדובר בניתוחים דוגמת שחזור קרום הבתולין, הגדלת פין, עיצוב ואגינה והצרת נרתיק יש להם משמעותית חברתית ותרבותית רבה ואף משמעות רפואית נרחבת, לעיתים הרבה מעבר לזו האסתטית.

לא ניתן לקרוא לניתוחי האגן למניהם "ניתוחי מותרות" בפה מלא. חשוב לזכור שניתוחים אלו, על אף שמציגים תוצאה אסתטיות, תורמים לא פעם למצבו הבריאותי פיזי של המטופל (דוגמת ניתוח עיצוב וגינה שמונע מהשפתיים המגינות על הנרתיק להיכנס לתוכו ולגרום לכאבים בעת קיום יחסי מין) וכן למצבו הנפשי (כניתוח הצרת נרתיק שמחזיר את החיכוך לחיי המין ומשפר אותם / ניתוח הגדלת פין אשר יכול לשנות את הדימוי העצמי של המטופל מקצה לקצה / ניתוח שחזור קרום הבתולין שעל משמעותו החברתית-תרבותית אין עוררין והוא יכול להיות הגורם לשלום בית).

שני הניתוחים הנוספים שנכללים בקטגוריית ניתוחי אגן, ניתוח עיצוב ישבן וניתוח שאיבת שומן, הינם ניתוחים נפוצים יותר שמטרתם היא אכן אסתטית ויש להם לא מעט ביקוש.  

לסיכום, במידה ואתם מרגישים כי יש לכם צורך באחד מהניתוחים הפלסטיים באגן אל תחששו לכל הפחות לקרוא ולברר על הניתוח המבוקש. ניתוחים אלו מתבצעים בכל יום במרפאות ובקליניקות הטובות בארץ, תחת חיסיון ויש בידם לשפר את איכות חייכם.