שלושת הטיפולים שלא היכרתם

הטיפולים האסתטיים המוזרים ביותר

בעולם הפלסטיקה החידושים לא נגמרים. כל יום ממציאים שיטת ניתוח נוספת, טיפול חדשני לבעייה אסתטית מינורית ככל שתהיה, ונותנים מענה כמעט לכל אחד עם כל בעיה או דרישה. להלן שלושת הניתוחים פלסטיים / טיפולים אסתטיים שאולי לא שמעתם עליהם.
מחפש מידע אודות שלושת הטיפולים שלא היכרתם?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
יש האומרים שמדובר בניתוחים הפלסטיים המוזרים, מעניינים, מיוחדים ואפילו המיותרים ביותר. עם זאת הם קיימים ולא מעט אנשים בעולם המערבי מתעניינים בהם והיו רוצים לעבור אותם. באילו ניתוחים פלסטיים מדובר? התשובה מייד.

1. ניתוח עיצוב טבור
הראשון ברשימה הוא ניתוח עיצוב טבור. כן כן, ניתוח שמטרתו לעצב מחדש את מראה הטבור. במסגרת הניתוח מעצבים את הטבור כך שיראה אסתטי. הניתוח מתקיים לרוב כחלק מניתוח מתיחת בטן במהלכו יש לשנות את המיקום של הטבור בעקבות מתיחת העור כלפי מטה, אך מי שמעוניין יכול לעבור גם את ניתוח זה בלבד.

המנתח יכול לשנות את מיקום הטבור ואת צורתו וזאת מבלי שרואים את הצלקת שמתחבאת בין קפלי הטבור הפנימיים.

2. ניתוח הגדלת שריר התאומים
הגדלה של שריר התאומים, אחד השרירים שנחשבים ליפים וסקסיים היא ניתוח מבוקש שלא רבים שמעו עליו. הפונים לניתוח זה מתחלקים בדרך כלל לשתי קבוצות עקריות, האחת של אנשים המתאמנים באופן קבוע בניסיון להעלות את מסת השריר שלהם. אנשים אלו לומדים במהרה כיח את שריר התואומים לא ניתן להגדיל שכן הוא מושפע מגנטיקה. או אז הם פונים לניתוח פלסטי שיסייע להם להגדילו.

הקבוצה השנייה היא של אלו הסובלים מאסימטריה במראה הרגליים ומעוניינים לשנות זאת. הם עוברים ניתוח פלסטי במהלכו מוחדר שתל אישי ומותאם לרגל בה השריר קטן יותר וכך מקבלים מראה שווה בשתי הרגליים.

ניתוח הגדלת שריר התאומים אינו ניתוח מוכר במיוחד או טרוויאלי וככל הנראה לא תשמעו אנשים מדברים עליו בתוכניות הבוקר. יחד עם זאת עבור מי שסובל ממראה השריר או מאסמיטריה שמנעה ממנו לחשוף את הרגליים הניתוח הוא הצלה ממשית.

3. שיא ב- G
זה הטיפול האסתטי שאולי לא שמעתן עליו, אבל חלמתן עליו. מדובר בטיפול קצרצר ופשוט במהלכו מזריק הגניקולוג, המוסמך לכך, חומר טבעי ובעזרתו מנמיך ומגדיל את נקודת ה- G הנשית. הטיפול מביא לכך שהנקודה נגישה יותר ומגורה מהר יותר. עבור נשים שהתקשו בהגעה לסיפוק מיני ועקב כך חשו ירידה בחשק המיני הטיפול יכול להיות לעזר ממשי.

מדוע לא שמעתן על טיפול זה עד כה? הסיבה הראשונה ביא שמדטבר בטיפול חדשני שפותח רק לאחרונה. הסיבה השנייה שהיא שזה לא מסוג הטיפולים שמדברים עליו בארוחה המשפחתית וככל הנראה לא תמצאו אף מישהי שתפרסם בקולי קולות כי עברה את הטיפול, פשוט כי הוא אינטימי.