לעבור ניתוחים פלסטיים בחו"ל

ניתוחים פלסטיים

פעם לפני שנים ניתוחים פלסטיים היו משהו שעושים רק בחו"ל. ניתן היה לראות אנשים שעברו ניתוחים בסדרות טלויזיה, בסרטי הקולנוע ובתכניות הבידור שעקבו בדקדקנות אחר השינויים הפלסטיים שעברו הכוכבים.  היום לניתוחים פלסטיים כבר אין ריח של חו"ל. בארץ נפתחו עשרות מרפאות, קליניקות לאסתטיקה ואפילו קופות החולים מפעילות יחידות העוסקות ומתמחות בתחום האסתטיקה והפלסטיקה. השינוי האדיר הפך את הניתוחים הפלסטיים לנגישים לקהל הרחב וזמינים הרבה יותר מבחינה פיזית ומבחינה פיננסית. כיום כמעט כל אדם שמעוניין בשינוי אסתטי חיצוני יכול לעבור אותו.
מחפש מידע אודות לעבור ניתוחים פלסטיים בחו"ל?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
מגמת השינוי והיבוא האדיר של ניתוחים פלסטיים מחו"ל לארץ הוא חלק ממגמת השינוי השולטת בכל הקשור לתפיסת היופי והאסתטיקה הכללית. ישנה התעסקות גוברת במראה החיצוני, בשאלה מהו יופי ובדרך להשיג יופי שלא ניתן בדרך הטבע. עיסוק זה חוצה גבולות ומגזרים והוא כבר מזמן לא רק נחלתם של היפים והמפורסמים.  

מתי בכל זאת עושים ניתוחים פלסטיים בחו"ל?
השאלה האמיתית או המדוייקת יותר היא מי הם האנשים שבוחרים בכל זאת לעבור ניתוחים פלסטיים בחו"ל, למרות האיכות הגבוהה של הניתוחים והמנתחים הפלסטיים בארץ.   

הראשונים שהחלו לעבור ניתוחים פלסטיים בחו"ל היו אנשי עסקים אשר עבודתם כללה גם כך טיסות תכופות לחו"ל לצורך עסקים. אנשי עסקים צעירים ומבוגרים כאחד שהיו מעוניינים לשפר את חזותם העדיפו לעשות זאת החו"ל ולשלב את הניתוח כחלק מנסיעת העסקים שעושים.  

הרעיון שעומד מאחורי הרצון לעבור ניתוחים בחו"ל הוא שבארץ, למרות הרמה הגבוהה, כולם מכירים את כולם וקשה לעבור ניתוח פלסטי או שינוי אסתטי, קטן ככל שיהיה, מבלי שכולם ידעו וידברו על כך. בנוסף, כיוון שבחו"ל כל טיפול נעשה במאסות גדולות יותר יש סיכוי טוב שהוא יהיה זול יותר וכיוון שהטיסה והמלון גם כך משולמים לצורך נסיעת העסקים מדוע לא לנצל את ההזדמנות?  

ובאמת אנשי העסקים אינם עוברים בדרך כלל סדרה מקיפה של ניתוחים פלסטיים, הם מסתפקים בשינויים קטנים יחסית שמעניקים להם מראה צעיר יותר, רענן, בריא ומלא ביטחון. מראה שיכול לעזור כשרוצים לסגור עסקים.  

ניתוחים פלסטיים לאנשי עסקים
בין טיפולי האסתטיקה והניתוחים הפלסטיים הפופולאריים בקרב אנשי עסקים ניתן למנות מילוי קמטים, בטוקוס, עיבוי שפתיים, הרמת עפעפיים והצרת הקפים או שאיבת שומן בהיקפים קטנים. ארצות שונות בחו"ל הבינו את הפוטנציאל של תיירות הניתוחים הפלסטיים והן מציעות דילים הכוללים הסעה משדה התעופה, מלון, ניתוח, מלון ומקום להחלמה ולהסכה וחזה לשדה התעופה. דילים אלו אורכים כמה ימים, בהתאם לניתוח המבוקש.   

כיוון שכל התהליך אורך רק כמה ימים והשינויים אינם כאלו ה'קופצים' לנגד העיניים ניתן להסתיר אותם בקלות במסווה של נסיעת עסקים רגילה. אגב, דילים אלו מתאימים גם לאנשים שהדיסקרטיות חשובה להם מאד והם יכולים לספר שיש להם דיל לחופשה בארץ כך וכך ועל ידי זה להימנע משאלות מיותרות.  

כיצד לבחור מנתח פלסטי בחו"ל?
בחירת מנתח פלסטי אינה קלה אף פעם. תמיד אפשר לעשות "גוגל" על שמו של המנתח ולא פעם יצוצו עליו דעות וביקורות לכאן ולכאן. הדבר הופך קשה עוד יותר כאשר מעוניינים למצוא רופא פלסטי טוב בחו"ל.  

הבחירה בחו"ל הופכת קשה יותר כיוון שההיצע רב יותר, וכל התעודות כתובות בשפה זרה וצריך לדעת בדיוק מה מחפשים על מנת למצוא את הרופא בעל ההתמחות הספציפית בה מעוניינים.   

התחרות הרבה בין רופאים בתחום האסתטיקה אשר עוסקים בכירורגיה פלסטית מביאה מצד אחד להוזלה של המחירים ומצד שני היא פותחת פתח לעשרות שרלטנים בעלי מיומנות מינימאלית.   

לפיכך, דבר ראשון יש להבין מעט בסוגי ההתמחויות בתחום הכירורגיה הפלסטית. קיימות שתי התמחויות בתחום, האחת שיקום ושחזור אסתטי לאחר פגיעה והשניה כירורגיה פלסטית. בכל אחת מההתמחויות עובדים רופאים שונים בעלי מיומנות שונה. מומלץ לברר מראש איזה רופא עליכם לחפש.