ניתוחים פלסטיים מככבים בתחרויות יופי

ניתוחים פלסטיים

עבור רוב האנשים המונח תחרות יופי מדבר אודות יופי טבעי, כזה שהטבע נתן. על הבמה עומדות נשים צעירות, כמעט נערות, בעלות אותם מימדים פחות או יותר הנחשבים יפים ומתחרות על הכתר. כאשר רק החלו לצוץ ניתוחים פלסטיים בקרב האוכלוסיה הגיעו גם מועמדות מנותחות למבחנים של תחרויות היופי ושם שמו להן את הקו האדום. בעולם תחרויות היופי יש התנגדות למתחרות אשר עברו ניתוחים פלסטיים והן אף נפסלות על סעיף זה. בשל כך נוצרו תחרויות יופי בהן כל המועמדות עברו ניתוחים פלסטיים, ורבים מהם.
מחפש מידע אודות ניתוחים פלסטיים מככבים בתחרויות יופי?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
תחרות יופי פלסטית
תחרות היופי לנשים שעברו ניתוחים פלסטיים התנהלה בסין, שם מאות נשים עוברות מידי יום ניתוחים פלסטיים לשיפור מראה גופן החיצוני. באופן מפתיע במדינה הקומוניסטית יש מספר רב של קליניקות אשר מבצעות מאות ניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים משונים יותר ופחות מידי יום.  

הסינים, שפעמים רבות מרגישים כה דומים עקב תווי פניהם האסיאתים מבקשים להיות ייחודיים ולשנות את מראה הפנים והגוף. בין הניתוחים הפלסטיים שפותחו ןעוברים בסין ישנו ניתוח ליצירת עיניים מערביות, במקום עיניים מזרחיות, ניתוח יישור אף בו את האף הקטן והסולד משנים ומיישרים וניתוח עיצוב קווי המתאר של הפנים.  

המתחרות בתחרות היופי הפלסטית עברו כמה מהניתוחים הפלסטיים הייחודיים וכן כמה מהפופולאריים גם בעולם המערבי בהם שאיבת שומן, הגדלת חזה, ומתיחת פנים.   

המשתתפות בתחרות
בתחרות היופי משתתפות עשרות נשים בנות כל הגילאים אשר עברו ניתוחים פלסטיים וחייבות את יופיין למנתח הפלסטי שלהן. מדובר הן בנשים בנות 22 והן בנשים בנות 62. בחלק מהמקרים אפילו מדובר בטרנסג'נדרים המתהדרים בגוף נשי ובאים להתחרות על התואר.  

לפיכך בתחרות היופי הפלסטית ניתן לראות יופי שונה והטרוגני מאד, במיוחד למול היופי המערבי ההומוגני המוצג בתחרויות אלו.  

הזוכה באותה תחרות, אשר עמדה נרגשת על הבמה טענה כי אינה רואה הבדל בין יופי טבעי אשר הוענק על ידי הטבע לבין יופי אשר נרכש והתקבל באמצעות ניתוחים פלסטיים. לדעתה תחרויות יופי שכאלו יעודדו נשים אשר מעוניינות לעבור את הניתוח אך חוששות לעשות את הצעד ולהינות מהתוצאות היפות ומהשיפור באיכות חייהן.