אסתטיקה רפואית היא הפתרון לבעיות אסתטיות רבות המפריעות לנו, ושלא ניתן לפתור על ידי שכבה נוספת של מייק אפ או על ידי דיאודורנט. תחום האסתטיקה הרפואית הוא תחום רחב הכולל בתוכו טיפול בצלוליט, מילוי קמטים, עיבוי שפתיים, המסת שומן ועוד.

אסתטיקה רפואית מאפשרת לכל אחד לחוש בנוח עם גופו, אסתטי ויפה מבחוץ ומבפנים וזאת מבלי לעבור טיפולים פולשניים.

אסתטיקה רפואית היא תחום חדש יחסית שהתפתח יחד עם התשוקה של בני האדם להרגיש אסתטיים, יפים ומסודרים בכל מקום ובכל זמן. אסתטיקה רפואית נוגעת בתופעות ובעיות אסתטיות שעד כה הקוסמטיקה לא נתנה להם מענה, ומבחינה רפואית לא נחשבו לבעיה שיש לפתור. בפועל אסתטיקה רפואית היא למעשה שילוב בין עולם האסתטיקה- קוסמטיקה לבין פיתרון רפואי, שילוב אשר פרץ את הדרך למציאת פיתרונות פשוטים ונגישים למגוון בעיות אסתטיות וקוסמטיות אשר הפריעו ועודן מפריעות לאנשים רבים.

אחד התחומים הרחבים בהם פועלת אסתטיקה רפואית הוא יצירת מראה אסתטי ונעים של עור הגוף והפנים. בתחום זה מציעה האסתטיקה הרפואית מגוון גדול של טיפולים המשלבים פן רפואי, החל ממילוי קמטים וטיפול בצלוליט וכלה באיפור קבוע. המטרה היא מתן פיתרון קבוע אשר יספק מראה אסתטי ונעים לעין. עוד נציין, שגם טיפול להזעת יתר, שהינה בעיה המשלבת פן אסתטי עם פן רפואי, ניתן במסגרת אסתטיקה רפואית.

היא מאגדת בתוכה מגוון רחב מאד של פיתרונות אסתטיים לבעיות, וכמעט כל קליניקה ומרפאת מומחים גדולה מציעה גם טיפולי אסתטיקה רפואית. חשוב לדעת שטיפולים אלו, כמו טיפולי קוסמטיקה וניתוחים פלסטיים, יכולים להתבצע רק על ידי רופאים או בעלי מקצוע מוסמכים אשר עברו הכשרה בתחום. אומנם הפרסומים השונים והקלות היחסית בהם מתבצעים טיפולי אסתטיקה רפואית יכולים לבלבל, אבל אל תשכחו שעדיין מדובר בגופכם ולא מעט מהטיפולים משלבים הזרקת חומרי מילוי או הכוונה של גלי רדיו או לייזר לאיזורים שונים בגוף.

לסיום, אל לנו להפריד בין מראה יפה להרגשה טובה. הטיפולים שהופכים אותנו לנעימים יותר למראה לא פעם גם משפרים את הביטחון והדימוי העצמי שלנו ולמעשה משפרים את איכות חיינו.

מילוי קמטים
תהליך מילוי קמטים או העלמת קמטים הפך להליך נפוץ ופשוט יחסית באסתטיקה הרפואית.
קרא עוד
טיפול המסת שומן
טיפול המסת שומן, טיפול בטוח יעיל ולא פולשני שתוצאותיו הינן הצרת היקפים.
קרא עוד
עיבוי שפתיים
הליך עיבוי שפתיים הוא הליך אסתטי פופולרי המתאים לבני ובנות 18 ומעלה, אשר סיימו את תקופת הגדילה ואינם מרוצים מעובי ומראה השפתיים שלהם.
קרא עוד
טיפול עיבוי שפתיים
שפתיים עבות, מלאות ובשרניות הן חלק כמעט בלתי נפרד מאידיאל היופי הנשי בעולם המערבי....
הצערת העור
עור הפנים הוא החשוף ביותר בגופנו ועל כן קצב הזדקנותו מואץ...
טיפול המסת שומן
ניסית את כל הדיאטות ועדיין לא הצלחת להשיג את המראה החטוב והנחשק? המסת שומן הוא הטיפול...
טיפול בצלוליט
כתשעים אחוז מנשות העולם סובלות מצלוליט ללא קשר לגילן או משקלן. צלוליט הוא שינוי במראה העור...
טיפול מילוי קמטים
נשים וגברים רבים פונים בשנים האחרונות למרפאות ולקליניקות מתוך רצון להעלים קמטים מעור הפנים...
טיפול בוטוקס
בוטוקס הוא החומר הידוע והשימושי ביותר להעלמת קמטים מאזור הפנים...