העיניים הן ראי הנפש ואחד הדברים הראשונים, אם לא הראשון, שמספר על הרגשתינו, גילנו ומצב רוחינו. לכן, אנו רוצים שהן יראו במיטבן: לא יסתתרו מאחורי משקפיים, לא יטבעו בעיגולים שחורים ובטח ובטח שיתפקדו כראוי. מגוון טיפולי עיניים שנועדו למטרות אלו בדיוק מתפתחים ומתעדכנים בכל יום.

אז כפי שכבר נכתב, העיניים שלנו חשובות ביותר ולא רק מפני שהם נמצאות בקדמת הראש אלא גם משום שהן, ע"פ רוב, משקפות את הרגשתנו. הפונים לטיפולי עיניים מבקשים בסופו של דבר לחשוף את העיניים שלהם כאשר הן במיטבן, אם על ידי הסרת משקפיים, אם על ידי טיפול בעין עצלה ואם על ידי טיפול בשחור מתחת לעיניים אשר משווה להן מראה עייף ומבוגר.

חלק מטיפולי העיניים הם טיפולים רפואיים הדורשים התערבות של רופא מומחה וחלקם טיפולים קוסמטיים אשר יכולים לשנות מבחינה חיצונית את מראה העין, לעיתים על ידי שינוי הריסים או הגבות אשר משפיעים מאד על מראה העין.

טיפולי עיניים מתאימים הן למבוגרים והן לילדים, כאשר ישנם טיפולים אשר עדיף לעבור בגיל צעיר, כטיפול בעין עצלה, שכן אז יעילותם רבה רבה. לעומתם טיפולים כהסרת משקפיים בלייזר נידחים לשנות הבגרות המאוחרות יותר. בכל מקרה, במקרים של בעיה אסתטית או רפואית בעיניים מומלץ לפנות לרופא עיניים ולהתיעץ עימו לגבי המשך טיפול.

ניתוח הסרת משקפיים
עבור אנשים שמרכיבים משקפיים או עדשות ומבקשים להיפטר מהם מספק ניתוח הסרת משקפיים בלייזר פתרון פשוט ונוח.
קרא עוד
ניתוח לתיקון פזילה
מי שנולד עם פזילה ורוצה לתקן אותה יכול לעשות זאת כיום באמצעות ניתוח פשוט.
קרא עוד
פרופ' יאיר מורד
פרופ' יאיר מורד, מנהל מכון "מאור" - מומחים לרפואת עיניים, מציע מגוון טיפולי עיניים.
קרא עוד
טיפול בעיניים שקועות
הפתרון היעיל ביותר לבעית עין שקועה הוא הזרקה של חומר מילוי לשקע העין. המילוי מבליט את העין וגורם לצללים להעלם...
ניתוח פזילה
פזילה היא ליקוי ראייה שבו גלגלי העיניים אינם מקבילים ולכן אינם מתמקדים על אותה נקודה במרחב. ניתוח לתיקון פזילה מעניק פתרון...
ניתוח הסרת משקפיים
במסגרת ניתוח הסרת משקפיים בלייזר מלטשת קרן לייזר את קרנית המנותח, לפי נתוניו האישיים, ויוצרת מעין משקפיים פנימיים...
טיפול בעין עצלה
כשני אחוזים מכלל האוכלוסייה סובלים מעין עצלה, בעיה הנובעת מליקוי בקריאת המסרים ששולחת העין למוח...
הסרת משקפיים בשיטת Epi-Lasik
הטיפול בשיטת Epi-Lasik החדשנית נחשב לבטיחותי, מתקדם ועדין. טיפול זה מותאם גם לאנשים בעלי קרנית דקה, בעלי עיניים יבשות או בעלי סטייה גבוהה בראייה.